Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is igaz, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz, hogy házi nyúlra nem lövünk?

Figyelt kérdés

Voltam egy házibuliban egy osztálytársammal.

Tetszünk egymásnak de azért nem szeretne velem járni mert hogy az osztálytársa VAGYOK.

Szerintetek mit csináljak?

16/F



2016. okt. 10. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

igaz a fenet

akit ma megrakhatsz ne halaszd holnapra

2016. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Menny bele ha szeretnél, de kínszenvedés lesz egész nap a képét bámulni ha mégse jön össze.
2016. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyeltalán nem igaz.
2016. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Lehet hogy most jön a lepontozás, de szerintem van benne valami, ugyanakkor nem is. Lehet jó is: suli után együtt mehettek el, így többet láthatod, stb. De! Ugyanakkor túl sokat látjátok egymást, lehet meg is unjátok. Ha nem tudjátok tavol tartani egymástól magatokat akkor ott nyáladzanátok az osztályteremben. Egy-egy veszekedès alkalmával is nèzni kène a fejèt, pláne ha szakítotok (csúnyán) utána 2 rèszre szakítanátok az osztályt, ott lenne a másik a közeletekben ami szintèn feszegetnè az idegeket, stb. Nagyon sok hátul ütője van egy ilyennek, de nem mondom hogy nem lehet jól csinálni.
2016. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jávor Dávid ***** válasza:
Figyu! Nekem is a barátnőm egyben az oszti társam de ez nem gátol minket mert ennél még jobban szeretjük egymást mert már a kezdetek óta tetszünk egymásra. Szoval nem tudom h mi igaz ebböl minem de szerintem ha szeretitek egy mást és nincsen féltékenység.pl.:ha veled beszélget egy lány akk nem megy oda h ez a h.u.ly.e k***va mit akart tőlled vagy lehet ugyan ez forítva is szóval ha nincsen ilyen problem akk nem lesz baj
2016. okt. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!