Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem képes elfogadásra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes elfogadásra?

Figyelt kérdés

Barátom viselkedése nagyon frusztráló kezdett lenni az elmúlt időszakban.

Kezdeném először azzal, ami a leginkàbb felzaklatott. Elmondta, hogy kipróbálta a drogozást, de semmi komoly szándéka nem volt vele és ígéri, hogy nem is lesz. Nagyon sok olyat hallottam, hogy aki egyszer csak úgy kipróbálja, akkor alakarva akaratlanul is csinálni fogja a jövőben és ez az, ami a leginkább aggaszt. Félek, hogy lesz ennek még a jövőben következménye.


Másrészről a minap voltunk kaját venni és ott volt elöttünk egy kövérebb kislány (olyan 12 év körül lehetett) és egy csomó mindent összevett, meg még kért pluszba valamit, mire barátom pedig a füle hallatára mondta hogy na ezt nagyon nem kéne és kiröhögte és utána amikor a csaj elment, meg csak ilyen szóval illette, hogy "gyökér". Én nem röhögtem rajta egyáltalán és mondta, hogy teljesen feleslegesen durcizok be.. Komolyan mondom még nekem is rosszul esett, nemhogy még a csajnak.

A "legjobb" amikor mentünk valahova vele és az egyik haverjával busszal, teljesen tele volt, mi szerencsére még le tudtunk ülni, megállt mellettünk három csaj, erre barátom és a haverja elkezdtek rajta röhögni, hogy mennyire rondák, meg nem tudják hogyan fognak leszállni akkot az egyiket kidobják az ablakon. Utána pedig azzal cs*sztette őket, hogy ne bámulják már, miért nem látják, hogy van barátnője. Rászóltam, hogy fejezze be, ő pedig annyival lezárta, hogy nekem semmi sem jó. Előbb leszálltam mint barátom és az egyik csaj leült mellém erre barátom undorodó képet vágott és elkezdett rajta röhögni.

Még egy utolsót elmesélek. Van egy autista osztálytársunk és folyton kiröhögi, hogy - az ő szavaival élve - mekkora nyomorék, mindent 5x kell neki elmagyarázni mire felfogja. Egyszer szemtanúja voltam, hogy belelökött egyet a srácba.

Meg nemrég tettee a jogsiját és most azon balhézik a szüleivel, hogy nem akarják odaadni neki a kocsit, hogy azzal menjen suliba, a másikkal (2 van nekik) meg mehetnek ők ahova akarnak.


Még sok ilyen van, de gondolom ennyi bőven elég volt. Nem tudok rajta kiigazodni, mert velem normális (nem, ez nem lenne ok, hogy együtt maradjunk továbbra is) és régen is voltak ilyen hülyeségei, de ennyire durvák még sosem. Egyik barátom mondta, hogy szerinte majd egyszer benő a feje lágya, csak idő kérdése. Nos, vártam, de nem hogy jobb, hanem rosszabb lett...


18/L


2016. okt. 10. 21:00
 1/2 anonim válasza:
Írtó nagy parasztal jöttél össze.... :/
2016. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te jó ég , a végén téged is ilyenné tesz. Annyira bírom , hogy mindig az ilyen bunkóknak van csaja és a rendeseknek nincsen. Vmi kigyúrt kétméteres állatot kellene ráküldeni, akinek nem mer beszólni,aki ugyanígy megszégyeníti , mint ő a többieket, és akkor talán tanul belőle.
2016. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!