Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van más fiú is itt, aki nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más fiú is itt, aki nem képes elhinni, elfogadni, hogy a barátnője tényleg őt szereti, mert csúnya?

Figyelt kérdés
Én csúnya fiú vagyok és sok lány csúfolt, bántott már, de barátnőm oda van értem valamiért és helyesnek is tart.

2015. aug. 7. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
ez most miért lenne csoda? :D az igazi szerelemben nem a külső számít, hanem a belső :)
2015. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek zöld pacsi, önbizalomhiányod van, bízz barátnődben..!! Ez segíteni fog.

Sőt ha úgy látod hogy nagyon tökéletes kapcsolat ami éveken át is képes élni akkor meg főleg :) sokat fog segíteni támogatni.

Ui: De ne támaszkodj rá annyira hogyha vége akkor összetörj...

2015. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő kifejezetten szép lány és sok fiú próbálkozik be nála naponta! :/
2015. aug. 7. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:

aztaa :O nálunk is ez a helyzet, vagyis a pasim szerint ő látja, hogy naponta többen is próbálnak udvarolni nekem, ezt nem mondta, de célozgatott rá többször is, ő is azt hiszi, hogy ő csúnya, de ez nem igaz, szeretem, jól érzem vele magam és mindig megnevettet

neked is csak azt tudom mondani, hogy mondd el neki, hogy mit érzel, persze ne ömleszd rá az egészet, hanem csak szépen finomat adagold be neki, de legyen azért egy kis önbizalmad, mert nem hiszem, hogy csúnya vagy, ha van egy szzép barátnőd ;)

2015. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Több milliard ember el aboylgon, igy mar csak a statiszika alapjan is igen, van.

A szepseg pedig emberfggö, kinek mi tetszik - persze, lehet felallitani egy mercet, de ez olyan, mint a festeszet, ott egy gyönyörü tajkep, niylvan szinte kivetel nelkül mindnekinek tetszeni fog. Mig meondjuk egy kubista kepet valaki rondanak fog titulalni mas pedig odavan erte...

2015. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

olyan vagy, mint az én barátom :)

16/L

2015. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csúfolták már ross lyncht is és nem csúnya csávó
2015. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!