Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kihült az egymás iránti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihült az egymás iránti vonzalom, vagy ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés

beszélgetek egy lánnyal már 2-3 hónapja..már volt köztünk több is("nyali,fali") ha értitek mire gondolok ilyesmi kivéve a szexet. Eddig folyamatosan érkelődött irántam nem bírt leszálni a facebookról , mert folyamatosan írogatott nekem meg felhívott telefonon..most meg kb 1 hete teljesen megváltozott az egész folyamatosan hívott eddig, hogy dugjam meg kb meg azonnal akar stb. Egyszer csak jött egy ilyen rossz széria, hogy sehol nem tudjuk csinálni se nálam se nála...okés megoldottam ,hogy nálam (szüleimnél) lehessen és akkor a szexre kerülne a sor, és én hívom el kivétel nélkül az a válasz , hogy most nem érek rá ezt meg azt kell csinálnom.


Okés, de amikor már úgy vagyok vele hogy jólvan akkor nem is érdekel akkor meg ő kezdi el mondani ,hogy mennyire akar dugni , de most komolyan mondom hogy én akkor tényleg nem érek rá, mintha tudná hogy pont nem alkalmas nekem (nyilván nem nyomoz utánam szóval szerintem ezt kizárhatjuk).


A lényeg az, hogy már átváltott az egész egy ennél rosszabb dologba..telefonálunk kb annyiról szól, hogy páldául kérdezem tőle na mi a helyzet dugjunk? ja illene már, és ennyi:D komolyan enyni a telefon beszélgetés..amikor kb 1 hónapja fél órán keresztül tudott pofázni már elnézést a kifejezésért..szóval ilyenkor mivan?? Szerintetek érdemes vele foglalkoznom?



2016. okt. 12. 19:30
 1/2 A kérdező kommentje:
A csaj nem szűz.
2016. okt. 12. 19:30
 2/2 Bridzsitta Bardotta válasza:
Csak le akar feküdni valakivel és kapóra jösz neki...meg csak szívat a csaj hagyd inkább :)
2016. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!