Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi és egy nő másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi és egy nő másfél éve nem közömbösek egymás irányába, de csak barátok az nagyon erős vonzalom? Lehet belőle kapcsolat?

Figyelt kérdés

A párosban én vagyok a nő, és ráadásul nem is én jelentettem ki, hogy nem vagyunk közömbösek egymásnak. Viszont egyiken sem akarunk fejest ugrani egy kapcsolatba. A pasi azt is elismerte, hogy a barátságomat nem akarja elveszíteni. Bennem felmerült, hogy ha kapcsolat nem lesz köztünk, szakítsunk meg minden kapcsolatot, de ő ragaszkodott hozzá, hogy ne.

Ti mit gondoltok? Ha én már többet érzek barátságnál, várjak, vgy szakítsak meg vele minden kapcsolatot?


(25N és 36F)


2016. júl. 26. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött össze... Másfél-két éves ismeretség utolsó éll évében szikrázott a levegő köztünk, utalások, egyre több privát - és intim beszélgetések, egyebek. Fiú létemre en voltam a tartózkodóbb... Egy alkalommal átszakadt a gát, és -ha dugás nem is, de testiség bőven kerekedett a barátságunkból. most már több mint egy hónapja nem beszéltünk, bár en sokat gondolok Rá (lehet neki is eszébe jutok). Haragszom, mert élveztem a barátságát, és nem akartam elveszíteni.
2016. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi vágyódtunk egymás után, aztán 2 év barátság után lefeküdtünk, és életem legjobb kapcsolata lett belőle, soha nem voltam még ilyen boldog, mint most vele.

Nem értem, miért ne próbálnátok meg.

2016. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!