Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek én tehetek róla,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én tehetek róla, hogy szakítottak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akivel nagyon jóban lettünk sokat segített nekem a nehéz helyzetekben, előfordult hogy kettesben találkoztunk vagy hogy egy szobában aludtunk (másik városban lakunk). A fiú barátomnak már a mi találkozásunk előtt volt barátnője, de mindig tudott a találkozóinkról, kezdetekben nem tűnt úgy hogy zavarja, bár én mindig mondtam hogy lelépek ha zavarok. Amúgy nekem is van barátom, nem érzek semmit a fiú barátom iránt, de ő irántam igen, de a barátnőjét jobban szereti mint engem ebben biztos vagyok. Aztán egyszer a barátnője elmondta hogy úgy érzi engem jobban szeret a barátja, amire mondtam neki hogy ez hülyeség. (amúgy is beszélgettünk néha) Ezek után úgy tűnt minden rendben van, de nem sokkal ez után szakítottak és az oka az volt hogy a fiúbarátom szerelmes belém is és a barátnő nem érezte úgy hogy ő a legfontosabb a barátjának...Több éves kapcsolat volt, tényleg én lennék a felelős? Sose csináltunk semmit a barátjával ami megcsalás lett volna és ezt a barátnő is tudta.

2016. okt. 12. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Van közöd a szakításhoz, okot adtál rá hogy probléma legyél köztük.
2016. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy hibás..most komolyan senki nem barátkozhat más neművel mert akkor tuti hogy beleszeret a másikba miközben van barátja/barátnője..nem a te hibád hogy szakítottak mert te mondtad hogy lelépsz ha ugy akarja. Igaz hogy ha esetleg észrevetted hogy máshogy érez,vagy a srác barátnőjét zavarta akkor hibás lennél mert nem tettél ellene.
2016. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A fiúbarátom mondta nekem még nagyon az ismeretségünk elején, de azt is hogy nem akar tőlem semmit. A barátnője (ezt írtam is) mondta hogy úgy érzi hogy engem jobban szeret a barátja és emiatt szarul érzi magát, meg a barátjával is beszéltem erről, de most én ezzel mit kezdjek? Nem mondta hogy lépjek le. Meg úgy tűnt hogy rendeződött a dolog. Szerintem nincs közöm a dologhoz. Először úgy voltam vele, hogy az én hibám, de most már nem. Kíváncsi vagyok azért a véleményekre még.
2016. okt. 12. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem tehetsz 100%-ban te arról ,hogy ez így alakult viszont azért szerintem neked is van hibád. Ha értelmesenen átgondolod a dolgokat bárki bármit mond okés, hogy barát de nem alszok férfival együtt még barátságból sem 1, mert aki nem töketlen úgyis megpróbál dugni 2.,aki töketlen úgyis beléd szeret. Szerinted mit gondolt a barátnője pontosan ugyan ezt...inkább a pasi a hibás szerintem, hogy hagyta magát a csábításnak én pl meg is dugtalak volna a helyében. Szóval érted?? Amúgy teljesen normális lánynak tűnsz a leírás alapján , de máskor gondolkozz kicsit többet...fiú-lány barátság nincs ez még mindig csak egy k**tt mese.
2016. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!