Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratom valasztas ele tett....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikolett almasi kérdése:

A baratom valasztas ele tett. O vagy a fiu barataim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem reg bekultunk ki a baratommal volt egy kis problema azota csak vitazunk.. Neki van egy lany legjobb baratja akinek o tetszik es engem ez egy picit zavar de azt mondta nekem a baratom hogy ot nem fogja itt hagyni..mivel nekem nincs tul sok igaz baratom/baratnom akivel megtudjak beszelni mindent . megismertem egy fiut, aki tok normalis nagyon jo baratok lettunk es egyikonknek se ugy nez a masikra. Mivel a baratommal nagyon sokat veszekszunk minden hulyesegen, meg az o baratnojen is gondoltam ha neki is lehet lany baratnoje nekem miert ne lehessen fiu baratom. Neki nem tetszett hogy van fiu baratom es mondta valasszak o vagy a fiu baratom. En erre megkerdeztem hogy o mit mondana forditott esetben es azt valaszolta hogy azt mondana nekem, hogy menjek. Nem akarom elvesziteni, nem tudom mit csinaljak.. Eddig "papucskodtam" most nem hagytam magam es neki ez nem tetszik.

2016. okt. 14. 12:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Niki!

Ha úgy érzed érdemes küzdeni, küzdj.

Ha mindenen veszekedtek akkor hiányzik a tolerancia, az elfogadás. Gondold át mit tudsz másként csinálni, beszél meg vele hogy ő mit tud másként csinálni. Ha nem megy, fájni fog.

2016. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nikolett.

Eddig papucskodtál de már ...


Most is az vagy.

Ha ő képes falhoz állitani, miközben neki is van barátnője, féltékeny. Magában bizik benned nem.

...

Hát bizony vagy csicskulsz, vagy kiállsz magadért, h egyenlő fél legyél a kapcsiban.

2016. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Probaltam vele megbeszelni,probaltam elmagyarazni neki hogy nincs mitol felnie mert nekem csak o kell, ot szeretem de sajnos nem bizik bennem.. Nem lehet vele normalisan megbeszelni mert mindig ideges lesz es konkretan leorditja a fejem, es utana mindig en vagyok az aki bocsanatot ker, meg akkor is ha nekem van igazam..alig torodik velem amiota kibekultunk..
2016. okt. 14. 12:17
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen építsd le !

Hidd el, nem ő az egyetlen hímnemű lény a világon.

2016. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez most tok komoly? figyu eza fiu egyaltalan nem szerelmes, ha szerelmes lenne beled akkor a lany helyett teged valasztana.. Bocsi de undorito fereg a baratod..Ha annyira fontos neki aza masik lany akkor legyen vele.

Te meg nyugodtan baratkozz azzal a fiuval, ha meg problemazik akkor mond meg neki hogy ne neked panaszkodjon hogy ez neki rosszul esik hanem a kis baratnojenek.. pfej...

2016. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Neki konnyu lenne engem eldobni, mert neki ott vannak a baratai, nekem csak olyanok vannak akik akkor keresnek ha van valami problemajuk..Nekem nem lenne konnyu, en tiszta szivbol szeretem nem akarom elvesziteni de azt sem akarom hogy tobbra is parancsolgasson nekem, megmondtam neki hogy en nem fogok innentol ugrani a szavaira es nem fogom eldobni az egyetlen baratomat es erre a valasz: "en nem fogok tudni veled igy egyutt lenni ha o vele foglalkozol" meg ha en nem hallgatok ra akkor csak a veszekedes lesz..valahogy meg kellene fognom valamivel de fogalmam sincs hogy mivel tudnam..Nem engedek most mar az igazambol
2016. okt. 14. 12:30
 7/22 anonim ***** válasza:
57%

Majd megtanulod: ferfi es no kozott nincs baratsag, mert kozejuk all a szex.


A fiu "baratod" nagy valoszinuseggel beled van bolondulva, csak vagy vagy es nem veszed eszre.

2016. okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Ha valaki választás elé állít, akkor mindig a másikat kell választani! Egyébként továbbra is zsarolni fog.
2016. okt. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az se lenne baj mivel az o "legjobb baratnoje" is meg van halva a baratomert. En most ugyanazt csinalom amit o csinal es neki ez nagyon nem tetszik:D
2016. okt. 14. 12:54
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsoltaban nem lehet ugy ugrálni,ahogy a másik fütyül.Ha neki van lány barátja,neked is van jogod,hogy legyen fiu barátod.Mindenkinek ,van saját akarata.Nehagyd hogy ő vezessen téged,te tedd azt amit a helyes,es ha te fiubarátot akarsz,akkor legyen neked is.Ha te megteszel mindent amit ő mond ugrálsz ahogy ő fütyül,hogy neki jó legyen végűl oda kerülsz,és azon veszed észre magad,hogy nincs saját akaratod nem tehetsz olyant amit te akarsz,és végűl kitudja parancsolgatni is fog neked ha már most választás elé álitott.Nagyon fontos egy kapcsolatban a komunikáció,üljetek le beszéljétek meg a dolgokat szépen,és ha látod a beszélgetéssel sem értél el semmit vele szakits,mert ha azt teszed amit ő mond mindig,késöbb rosszabb lesz.
2016. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!