Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez már depresszió? A többi lenn.

Ez már depresszió? A többi lenn.

Figyelt kérdés

Van hogy felkelek reggel és képes vagyok 3-4 órán keresztül ülni egy helyben az ágy szélén a sötét szobában az élet néhány dolgain gondolkozva, filozofálva magamban egyedül. Ilyenkor a régebben véghez vitt cselekedeteimen, eredményeimen gondolkodok, vajon jól választottam-e az életben hogy a jelenlegi szakmámra mentem tovább, vajon miért olyan a világ, amilyen és egyéb hasonló kérdések.

Ez most normális, vagy más is szokott így tenni?

20/F



2014. ápr. 9. 20:51
 1/8 Boomaple válasza:
Nekem reggel nincs időm ennyit ülni és gondolkodni,persze minenkinek vannak ilyen napjai.Ha van családod és barátaid akikkel rendszeresen tartod a kapcsolatot,akkor még nincs baj.
2014. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
barátom viszonylag kevés van édesapámmal élek jó ideje már
2014. ápr. 9. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen a hangulatod, miközben ezeken gondolkozol? Szomorú, reménytelen, sajnálod magad (és másokat)? Akkor ez lehet depressziós tünet.
2014. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A sötét szoba miatt van. Menj fényre. Komolyan.
2014. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem feltétlen a sötét szoba teszi van hogy nappal is csak egyedül gondolkodom magamban úgy hogy se tv se gép nem megy csak én vagyok meg a gondolataim
2014. ápr. 24. 19:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, van jópár kérdés az életben amin érdemes gondolkodni. Még jó hogy régebbi döntéseiden gondolkodsz, ez az út vezet a változtatáshoz ha felismered hogy nem jó az irány. Nincs gond, normális vagy.
2014. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20 évesen nem vagy tisztában avval hogy mi is az ? ez k* rva gáz. De barátom ez nem depresszió.
2014. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem depresszió, csak egy kis önbizalomhiány és komolyság. Sajnos, ha tetszik, ha nem, a múltat már nem lehet megváltoztatni, úgyhogy kár azon rágódni.:) Az élet nagy kérdései pedig mindig létezni fognak, és az emberek mindig kíváncsiak lesznek a válaszra, mert emberből vannak.:)
2014. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!