Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vki ki tudná nekem röviden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vki ki tudná nekem röviden fejteni ezt a kérdést: Miért számít önzőnek, ha vki nem szeretne párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

A kor nem számít.

Csak komoly válaszokat kérnék, sürgős lenne.

A válaszokat előre is köszönöm.


2016. okt. 16. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Mert magával szeretne foglalkozni, nem akar másra figyelni.
2016. okt. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Ezt még soha nem hallottam. Egyáltalán nem az. 18/f
2016. okt. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az illető csak magával szeretne törödni, "önző" ahoz, hogy mádsal is foglalkozzon. -Szerintem hülyeség, de 100%, hogy ezt jelenti.
2016. okt. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne egy olyan emberrel foglalkozzak akivel nem akarok, nehogy már rámerőltesse magát
2017. okt. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az önzőt itt nem negatív értelemben kell venni. Az is önző aki fizetésemelést kér, sőt az is aki nem áll meg minden koldusnak pénzt adni. De ez nem baj. Mert az élethez kell egy bizonyos szintű önzőség, ugyanis az önzés az a saját magad érdekeinek szem előtt tartása. Csak mértéket kell tudni tartani.
2019. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!