Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a lányom nem...

Mit csináljak ha a lányom nem szeretne gyereket se semmilyen párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

17 éves

Ès nem szeretne párkapcsolatot se családot mit csinálhatos hogy megváltozzón a véleménye?



2016. máj. 8. 23:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

Semmit. Hagyd, hogy élje a saját életét.

Majd megváltozik.

2016. máj. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 gnoomage ***** válasza:
92%
Miért akarod megváltoztatni az ő véleményét? Az ő élete, a család az ő életét változtatná meg, főleg, hogy még csak 17 éves...
2016. máj. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Csak 17 éves. Sokat fog még változni a gondolkodása.
2016. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
35%
23 éves koromig én is így gondolkodtam, de kinőttem, ő is kifogja! :)
2016. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

Hagyd békén, engedd, hogy kamasz legyen és ne nyaggasd olyan dolgokkal amik nem hogy nem érdeklik, de kamaszként még csak nem is esedékes.


A véleménye még változhat, de az is lehet, hogy 20 év múlva is így fog gondolkozni. Mindenesetre az ő élete, egy önálló személyiség, eltudja dönteni mit akar.

2016. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
14%
A lelke mélyén szeretnének a lányok férjet és gyerekeket, lehet átélte az első kudarcait és ugy érzi neki nem fog összejönni és probálja ezt ugy magyarázni, hogy nem szeretné. De ha ez a helyzet ne vedd tőle tul komolyan, beszélgess vele, hogy 17 éves korban annyi minden történik az emberrel és ráér még dönteni.. Ismerkedjen, sportoljon, tanuljon,szórakozzon, legyenek barátai.
2016. máj. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
Fogadd el, és semmilyen körülmények között ne akard megváltoztatni, mert önálló személyiség, nem a te bábod. Ezzel csak azt éred el, hogy egy év múlva rád csapja az ajtót és vissza se néz.
2016. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%
Azért szülted őt, hogy unokáid legyenek?
2016. máj. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. Utáltam volna, ha a szüleim rám erőszakolják az akaratukat. Én sem tettem ezt a saját gyerekeimmel.
2016. máj. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%

Semmit.

Ha szereted, akkor elfogadod, hogy ő a saját útját akarja járni, és nem azt, amit te kijelölsz neki.

2016. máj. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!