Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Még összejöhetünk? Mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I am Nephilim kérdése:

Még összejöhetünk? Mit tegyek? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

Szombaton szakított velem a barátom, azért mert hisztiztem,hogy találkozzunk. Azt mondta besokalt. Egyik pillanatban még azt mondta szeret, imád a másikban meg már azt mondta hogy nem és nem akar egyoldalú kapcsolatot. Én kegyetlenül szeretem még mindig, nagyon szerelmes vagyok belé. Nem akartam,h vége legyen.! Mit tudnék kezdeni? Eldöntöttem,h nem írok neki hadd nyugodj le hátha meggondolja magát, de óránként jönnek az üzenetek,h nem akar haragban lenni velem, meg h reméli nem utálom meg..stb.

Mit kezdjek? Lehetünk még együtt? Nagyon szarul érzem magam, egésznap csak sírok.



2016. okt. 16. 07:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és 17 évesek vagyunk, 9 hónapja voltunk együtt. 17/L
2016. okt. 16. 07:41
 2/2 anonim válasza:
Szerintem hivd fel es beszeljetek. Vagy talalkozzatok. Ha igy marad abbol nem lessz semmi sem. Ha szereted akkor beszelsz vele.
2016. okt. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!