Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek várjak még vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek várjak még vagy már nem érdemes?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok sok lány szerint rendes,aranyos,helyes srác vagyok még nem volt barátnőm. Már unom hogy szűz vagyok és azon gondolkodok hogy várjak e még vagy sem,igazából arra vagyok kíváncsi hogy a lányoknál jó pontot jelent az hogy egy rendes helyes srác szűz még? A válaszokat előre is köszönöm.

2016. okt. 16. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, várj vele. Innen tudják a lányok hogy tényleg rendes vagy és nem dugtal meg mindent ami él és mozog. Hidd el egyszer találsz egy lányt akire érdemes várni.
2016. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. okt. 16. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!