Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lanyok! Szerintetek erdemes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Szerintetek erdemes?

Figyelt kérdés

Lanyok! Szerintetek ugy erdemes parkapcsolatot keresni egy lannyal hogy a kozeljovoben jelentkezni szeretnek a seregbe?😶😶

17/f



2016. okt. 10. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem
2016. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Melyik seregbe ?
2016. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Honvedseg
2016. okt. 10. 18:34
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Én nem tennék ilyet, mert akkor távol lennél tőle, és ezt nem nevezhetnénk rendes kapcsolatnak, főleg ha most kezdenél el neki udvarolni :D
2016. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan lány aki ezzel együtt tudna élni. Az biztos hogy nehezebb lesz találnod egy ilyet mint egy akármilyen más csajt :D 16/L
2016. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hat most zsakutcaban vagyok e miatt.

Mert szeretnek a katonasag fele is hajlani de ugyanakkor van egy nagyon jo baratom akivel nem szeretnem megszakitani a baratsagunkat. 😔

Meg hianyzik az a van csajom erzes 😔


De ez a ketto dolog nem fer ossze es itt a baj valamelyiket fel kell adnom hogy a masikat elerjem. De nem tudom mi tevo legyek 😣

2016. okt. 10. 19:01
 7/10 A kérdező kommentje:

#5

Hat ezaz. Kinek kell egy olyan dolog az eletebe hogy mindig aggodjon hogy mikor serul meg vagy mikor kap levelet a katonasagtol hogy bocsi a pasija elesett egy tuzharcban 😔

2016. okt. 10. 19:03
 8/10 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag az az 1 barat fog vissza annyira hogy hihetetlen.

Verekedni is mar reg verekedtem azota hogy vele megismerkedtem ezzel fugg ossze az is hogy a kessel se jatszok mar meg az en aldott jo biciglimet sem hajtom.

2016. okt. 10. 19:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretem azt az illetot aki be akar vonulni,akkor simán:) nehéz lesz, de nem csak nekem..meg persze allandoan ideges lennek miatta,stb. de ha szeretem,akkor nem fogom ezert ellokni
2016. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 ezek kedves szavak voltak ^^
2016. okt. 10. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!