Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem volna egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem volna egy fiú osztálytársamba? (én is fiú vagyok)

Figyelt kérdés

most kezdtem a gimnáziumot (15 vagyok) és van egy osztálytársam akivel nagyon elég jóba vagyok de azért mégse felhőtlen a kapcsolat. de mikor megharagudtam rá múlt héten akkor se tudtam másra gondolni csak rá, és most ugyan úgy viselkedek mintha nem lennek rá mérges(és igazából már nem is vagyok).

egyébként minden fiú úgy mond "kacérkodik" a másikkal amit a felajzott hormonoknak tudok be és ő is kacsingat rám meg csókokat küld, fogdos (úgy ahogy mindenki más mindenkit) szv jaaa kicsit fertőszagú a dolog, de viszont csinálom az embereket ugyanezeket a dolgokat viszont neki nem csak hülyeségből hanem tényleg szerelmes vagyok belé (persze próbálom én is úgy beadni h csak hülyülök meg ő is annak veszi) de pl tegnap este is vele álmodtam és most nem tudom h mit kéne csinálnom.... szerintetek?



2016. szept. 22. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%
Mii fiu lánnyall és még nem is testvérek fúúj
2016. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
De aranyos <3
2016. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
kis yaoi figura vagy, de cuki
2016. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytárssal összejönni még heteroknak is borzalmas: Szétmennek, és még 4 évig nézhetik egymás pofáját.

Ráadásul itt meleg helyzetről van szó (haha- szóvicc), és ez tovább bonyolítja a dolgokat. Nem javallom, hogy a későbbiekben is tartsd a jelenlegi viselkedésedet felé. Én is meleg vagyok, és utálom, ha "műbuz*lnak" körülöttem... Viszont ezt én az elejétől kezdve mondom a többieknek, és ezért nem piszkálnak ilyenekkel. Próbáld elfeledni az illetőt, amennyiben nincs 80% esélye, hogy ő is meleg, és hogy érez irántad vonzalmat.

2016. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nagyon rosszul jöhetsz ki belőle ha "bepróbálkozol" és ő hetero

azért arra is van persze esély hogy ő is ugyanazt érzi feléd, ezt kell kiderítened, majd ennek megfelelően lépni

2016. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
háát köszi (asszem :D ) a válaszokat. esetleg valmi megoldást tudnátok mondani a problémámra?
2016. szept. 22. 21:03
 7/12 A kérdező kommentje:
ja bocsi ezt a yaois válaszokra írtam :D a többinek köszönöm a választ :)
2016. szept. 22. 21:04
 8/12 anonim ***** válasza:
3%
hahh gaaay
2016. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Suga93 válasza:
46%
Aaa de cuki 😍
2016. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

Bocsi mindenkitől,aki érintett,de a"meleg"kifejezés néhány ezer éve foglalt(anyai,testvéri szeretet,KV-leves,nyári dél,eső,stb.)


.A homoszexuális külföldies szó,de van korrekt magyar változata:"ßuzi".


Javaslom,hogy ezt használjuk,a félreértés elkerülése végett!


A kérdésre:

Mivel hormonjaid-részint férfi,részint női-zűrzavarosan keveregnek benned,és ma még nem dőlt el,hogy ßuzi leszel-e egész életedben.Javaslom,hogy jobban fordítsd figyelmedet ellenkező nemű környezeted irányába,s ezzel segítsd hormonjaid normalizálódását,vagyis a férfi hormonok felülkerekedését.


Negatív hatással lenne hormonjaidra,ha egy fergeteges ßuzi szexuális élményt szereznél.(Erre több esélyed van,mint egy nővel,hiszen egy férfi jobban tudja,hogy egy férfinek mire van szüksége a szexben,mint egy nő.A nőket nekünk kell megtanítani arra,amint az ök boldogítását tőlük kell megtanulnunk.)


Gondold meg!Még van választási lehetőséged!


ßuziként társaddal sosem lehet saját gyermeketek.

A többségi társadalomban hányingert kelt ßuzi viselkedésetek.

ßuziként kénytelen leszel,egy elzárt ßuzi társadalomban élni.

ßuzikén örökké bűntudattal kell élned,amit folyton el kell fojtanod,s az kínos, fáradságos,és reménytelen munka.

2016. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!