Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 22 évvel fiatalabb lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évvel fiatalabb lány?

Figyelt kérdés
Működhet egy kapcsolat,ahol a lány 22 évvel fiatalabb(19)?
2016. okt. 18. 15:54
 1/7 Fruzs33 ***** válasza:
56%

Ha vannak közös témáitok,szellemileg is együtt tudtok létezni,nem csak kémiailag,akkor biztosan.

Rajtatok múlik,az akaratotokon. Erről egyedül csak ti dönthettek.

2016. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Az már egy elég komoly fokú apa komplexus a csajnál. A férfit meg megèrtem, ha megteheti hülye lesz kihagyni..
2016. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
56%
Párom és köztem 25 év korkülönbség van én 20 vagyok ő 45 és nagyon jól kijövünk egymással minden téren. Sosem veszekszünk és mindent megtudunk beszélni. Sokkal másabb mint a velem egyidős férfiak. Gyengédebb velem, kedves aranyos mindig számíthatok rá. A szüleim is nagyon megkedvelték mert segítőkész velük szemben is. Szerintem ha igazán szeret a csaj és nem egy ilyen plázababa aki csak a pénzedre hajt akkor működhet. De készülj rá hogy a szüleinél nagyon nehéz lesz bevágódnod. De nem lehetetlen. Sok sikert! Majd írj hogy mi lett veletek :)
2016. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem ha igazán szeret a csaj és nem egy ilyen plázababa aki csak a pénzedre hajt akkor működhet."


Sanszos hogy a kérdező a lány. 😊

2016. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem a lány a kérdező;)

Nem tudom hogy jó ötelt e az egész,mert látom a szemében a bizonytalanságot,de azt is,hpgy nagyon akarja. Ő is hív államdóan,most az egész hétvégét együtt fogjuk tölteni,tele programokkal. Még csak egy kézdogás vagy ölelés se történt. Nem tudom eldönteni,nem alarom hogy sérüljön,annál fontosabb nekem.

2016. okt. 18. 18:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet az lenne a legjobb,ha hagynám hogyő lépjen. Ha mer.....
2016. okt. 18. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 48 pasi, a lány 25. Két éve kifejezetten jól működik és talán közös jövőnk is lehet.

Simán működhet!

2016. okt. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!