Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudhatom meg, hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg, hogy ha egy fiatalabb lány ugy érez irántam, ahogy én ő iránta?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, az egyik legjobb barátom egy 14 éves lány, én őrülten szerelmes vagyok bele, és ez lassan kezdi tönkre tenni barátságunkat, mert lesokkolok ha vele beszélek, és ha felhozódik ez a téma akkor kiakad, mert neki most lett vége egy kapcsolatána, és inkább megkérdem itt

2016. aug. 7. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem túl jó a barát zóna :/
2016. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Neem :(

De ha ezen mulna hogy, hogy joba legyunk, akkor inkább

2016. aug. 7. 18:29
 3/3 anonim válasza:
Kérdezd meg,hogy mennyire komoly a kapcsolata,és hogy mit érez irántad..Ha annyit mond,hogy barátságot,akkor ezt kell elfogadnod.. Ez van,tesso.. :/ Sajnos én is így vagyok,16/F,és egy 11 éves (kis)lányba vagyok szerelmes,a családjaink jóba vannak,tehát minden hétvégét együtt töltünk.. Ő a legfontosabb nekem,de ő nem tud az érzéseimről.. :(
2016. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!