Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt. Alaposan átbeszéltük hogy le szeretnénk feküdni egymással. Már kétszer próbáltuk, de nem sikerült. A behatolásig minden oké volt, de aztán teljesen befeszült mindkét alkalommal. Türelmes vagyok hozzá, puszilgatom... Hibásnak érzi magát, azt hiszi hogy nem várom be. Lányok nektek hogyan vették el a szüzességeteket? Fiúk nektek milyen volt a baratnőtökkel?

Nála édesebb barátnőt nem tudnék elképzelni. Szeretem


2016. okt. 19. 10:57
 1/6 October15 ***** válasza:

Nos nekem ilyen problémám még nem volt, egyenlőre "megúsztam" a szüzeket + tekintve, hogy 24 vagyok már sanszosan nem is lesz. :D Amen!


Amúgy mégis hány évesek vagytok? Csak mert 2016 szóval lassan már az óvodások is "járnak" valakivel.

2016. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fél év van köztünk, én 19, ő 18.
2016. okt. 19. 11:05
 3/6 October15 ***** válasza:

Áh pedig a 12 éveseknél tök 1xű.. csak meg kell húzni a haját és kergetni az udvaron. Régi szép idők amikor még gyorsabb voltam a rendőröknél. XD [Oké ez lehet pöppet erős lett.]


Ha befeszül akkor nyilván fél, kérdés, hogy mitől. Pont ugyanannyi esélye van annak, hogy magától a szextől mint annak, hogy attól, hogy"béna" lesz. Lehet nem ártana megkérdezni, hogy mitől is fél u know nigga ő tudja mi meg nem. :D

Azt egyébként nem árt vele közölni [mondjuk gondolom reflexből meg is tetted], hogy marhára nem hibás se te se ő ez van és kész. Egyéb iránt azt ne várd, hogy attól, hogy puszilgatod majd megnyugszik, lehet többre mennél ha nem megnyugtatni akarnád azt mondják az okosok, hogy nem árt ha kívánja is.. :D + Nem teljesen tiszta, mit is próbáltatok már 2x? Ha úgy össze egészében 2. nekifutás bárminek amihez le kell venni a ruhát akkor ne csodálkozz, hogy nem ment.

2016. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

25 voltam, barátnőm 20, befeszül alatt nem tudom mit érzel. Szűzhártyákból különböző típusok vannak, ha neki élete során sport közben/mozgás közben nem szakadt el, akkor én részemről petting közben javasolnám hogy elszakadjon.

Magyarul megujjazod, ha elszakad és vérzik, akkor majd később mehet a szex. Mi esetünkben teljesen esélytelen volt, hogy amíg megvan a szűzhártya én oda betudjam tenni.

Fájt neki nagyon, de hát ez ilyen, első szerintem ennyi megpróbáltatás elég is. Következő alkalommal pedig kinyalod megujjazod két újjal és lassan jöhet a szex része a dolognak


Gondolom azért feszül be mert fél, hogy fájni fog, ezért írtam a fentebbit, lépésről lépésre kéne haladni :)

2016. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Quatermain ***** válasza:
Tehát nem volt előjáték, nem izgattad fel.
2016. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fél valamiért. De nem tudom hogy miért. Rendesen bevan nedvesedve, meg rám izgulva, de amikor már rajtam van a gumi, akkor befeszül. és oda minden.
2016. okt. 19. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!