Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Két hete voltunk egy házibuliban a barátnőmmel (1éve vagyunk együtt, mindketten 19 évesek) és nem pont úgy alakult az este mint ahogy vártuk. A barátnőm nem szokott soha sokat inni, de most sikerült neki. Összevesztünk, feljött a múlt teljesen ki volt akadva minden hülyeséget a fejemhez vágott meg az ő exeit is felemlegette. Nem tudtam mit kezdeni vele ráhagytam. Utána éjfél körül mondta h lelép. Nem értettem mi van mondtam neki h maradjon de minden áron menni akart. Ok, ez van nem tudtam mit csinálni, gondoltam majd kialussza magát aztán holnap megbeszéljük.

És ez volt ugye 2 hete. Na most meg tegnap rámírt az exe h tudom-e hogy hol töltötte a barátnőm a múlthét előtti péntek éjszakát de h nem volt semmi csak egy csók. Hát gondolhatjátok mi ment át rajtam...*** ideges lettem egyből írtam is bnőmnek h találkozzunk. Persze tagadott mindent és őszintének is tűnt, de nem tudom, valahogy ugyanúgy el is tudom képzelni hogy ilyet tegyen, mint nem. Megkérdeztem bnőm egyik legjobb barátnőjét h vele beszélt-e vmit az adott estéről (nem említettem meg neki h a bnőm exe felkeresett) és ő meg pont h azt mondta h a barátnőm sírva ment haza és egész éjjel nem aludt rendesen az este miatt. Most kinek higgyek? Ti mit tennétek?



2016. ápr. 2. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Az ivás és a veszekedés nem ok a megcsalásra. Merthogy megcsalt. Ha szeret, neki kéne bocsánatot kérnie vagy valami hasonló. Te ne, mert ha megteszed, nem fog tisztelni. Ha nem hozza fel és szerinte normális, akkor beszélgess el vele a dologról. Szerintem az exnek hihetsz ebben az esetben, mert végül is bevallotta, hogy mi volt.

18/F

2016. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mégis miért feltételezed hogy csajod barátnője a te pártodra fog állni? Még ha tudja is hogy megcsal se fogja elmondani neked. Hova gondolsz?


Álomvilágban élsz ha azt hiszed hogy a nők nem hazudnak.


Mégis miért írna rád az exe csak úgy magától, és miért pont azt a napot mondaná?

2016. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ráadásul két hét alatt barátnőd még csak véletlenül se mondta neked hogy "sírva ment haza és egész éjjel nem aludt rendesen az este miatt".


Mekkora palimadár vagy te jó ég...

2016. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igazatok van de amúgy nekem is mondta másnap már hogy szenvedett egész éjszaka meg am ez az exe is egy kavarógép, soha nem tudott beletörődni hogy a bnőm szakított vele mert nem szerette. ezért vagyok megkettőzve ha értitek.
2016. ápr. 2. 14:07
 5/9 anonim ***** válasza:

"Na most meg tegnap rámírt az exe h tudom-e hogy hol töltötte a barátnőm a múlthét előtti péntek éjszakát"


Haver! Szerinted az exe honnan tudna erről az egész történetről, ha nem hozzá ment volna a barátnőd! Sajnos az ex mond igazat....

2016. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

? a végére*

Előző voltam

2016. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Még csak tanuljátok a hosszú párkapcsolatokat, a hűséget, az exek kezelését. Nem az a lényeg mi volt, hanem hogy most hogyan viszonyul hozzád a barátnőd?

Kibékültetek? Téged szeret? Ez a lényeges kérdés szerintem... ahhoz kell az ex-szel is találkozni, hogy rájöjjön az ember, már nem is azt szereti.. No nem hetente! Egyszer megbocsátható ha tényleg csak ennyi történt.


Amúgy meg házibuliban bebaszva összebalhézni az már milyen tré dolog? Viselkedjetek értelmes módra.

2016. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jogos köszi a választ!
2016. ápr. 2. 16:18
 9/9 anonim válasza:
Kiderult azota valamu? Mi a helyzet?
2016. máj. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!