Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tegyem túl magam ezen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam ezen a "megbánáson"?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy még év elején szakítottam az akkori barátnőmmel naív mód azt hívén hogy milyen rossz az a kapcsolat. Namármost előtte nekem 3 barátnőm volt, akikkel azért nem voltam sokat együtt (vele 3 évet).


Amióta szakítottam vele a párkapcsolataim siralmasak voltak (volt 4 másik azóta), és most elég rendesen bánom azt hogy én szakítottam vele, viszont szerintem már bőven semmi esélyem hogy visszaszerezzem (továbblépett, másik csávó, engem meg úgymond sazrbasenéz, csak annyit mondott hogy ha sazrba vagyok rá számíthatok hogy meghallgat (gondolom hogy röhöghessen azon hogy jaj rossz az életed? de kár))


Ééééés most olyan kérdéssel fordulnék itt a közösséghez hogy hogy a francba tudnám végleg lezárni ezt magamban, mert oké rossz döntés volt, de nem szeretném ezt a megbánást érezni folyamat:D


21f


2016. okt. 19. 12:52
 1/1 October15 ***** válasza:

Pl ne csajozz non-stop és hagyj időt arra, hogy ülepedjen a dolog.


Amúgy amit mondott az szerintem korrekt. 3 év után kétlem, hogy különösebben örömét lelné abban, hogy szopathat.

2016. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!