Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez baj ha még úgymond tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj ha még úgymond tetszik az exem?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja hogy szakítottam vele de még mindig beszélgetnék vele csak van egy olyan oldala ami idegesítő. Néha látom hogy fentvan de azom gondolkodok hogy írjak ne írjak? Amikor eggyüttvoltam vele akkor nagyon unalmas volt de tényleg száraz most meg nemtudom olyan se veled se nélküled érzelmileg.16/F

2016. okt. 19. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

"Dragging me down,

now my soul is dying without your blight" :D

2016. okt. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ez természetes. Ha egyszer tetszett, utána nem fog ez megváltozni akkor sem, ha szakítottatok. Maximum ha kiszeretsz belőle, jobban megismered, rájössz, hogy nem passzoltok össze, idegesítő, akkor a vonzalom csökkenhet. Majd ha lesz másik lány, akkor változhat inkább ez.
2016. okt. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ezek nehéz dolgok , ha hiányzik valaki . Nem illettek össze ( most ezt hiszed ) de hianyzik.

Szerintem dolgozzatok a kapcsolaton , tartsatok a kapcsolatot , ha gondolsz ra es ez a helyzet .

Miert kötelezö szakitani ?

Mondom en ezt ugy h egesz eletemben mindenkivel szakitottam , sajnos

2016. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!