Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hátrány, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hátrány, vagy előny, ha a fiú és a lány más beállítottságúak? :D

Figyelt kérdés

Én humán beállítottságú vagyok, filozófia, szavalás, versírás, nyelvtanulás, ilyenek. Ha mondjuk összejönnék egy reál beállítottságú lánnyal, az szerintetek hátrány, vagy előny lenne érdeklődési köreink és párkapcsolatunk szempontjából? :D


16/F



2016. okt. 20. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Jobb, ha hasonló beállítottságúak vagytok, de nem azt jelenti, hogy másképp nem működhet egy párkapcsolat.
2016. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kapcsolatot nem befolyásolná, annyi lehet hogy tudtok egymásnak segíteni, ha valaki nem ért valami olyat, amit a másik ért. De lehet, hogy nem sok közös témátok lesz a tárgyakkal kapcsolatban, de biztos vagyok benne hogy nem ez lesz egy kapcsolat veszte.
2016. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Az ellentétek vonzzák egymást. Becsüld meg,ha egy reálos csaj van a láthatáron,mert manspság már kevés lány tud logikus gondolkodni,ezáltal kevesebb lány vonzódik a természettudományos tárgyak iránt.

Vagy esetleg kérdezd meg az adott hölgyet,hogy nem-e van ,amit szeret a humán tárgyak közül,pl. magyar,történelem stb.

2016. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Például én fizikát tanultam,míg a barátom bölcsészettudományt. Jövő héten lesz az 5. éve,hogy járunk,szóval szerintem semmi probléma nincs ezzel,mindketten tájékoztathatjátok egymást,mondhattok a másiknak újat. Eleinte mi is viccelődtünk,hogy bölcsész vs fizikus, de a harmónia ugyanúgy megvan köztünk még az ágyban :)

Egyébként már jártok,vagy nem? Mert ha szeretitek egymást ,akkor nyilván nem a tantárgyak iránti elhivatottság lesz a fő érv.:) 23/L

Ha van valami kérdésed,nyugodtan dobj privit :)

2016. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Figyelj haver ha megtörtént az első igazi szex ez a kérdés soha többet nem fog felmerülni garantálom

Minden csaj egyre vágyik attól függetlenül hogy függvénytáblázatot pásztáz vagy Radnóti regényt olvas az pedig az áyban nyujtott teljesitmény xD

2016. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem járunk, összességében többször volt, hogy olyan csajjal próbáltam összejönni, aki reálos volt. Pl.: A legutóbbi is ilyen, csak közben kiderült, hogy van barátja, tehát a flörtöt át kéne vinnem barátságba. :D
2016. okt. 21. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!