Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy férfi megijed egy kapcsolatban pl az érzéseitől vagy csak azért nem keres mert nem érdeklem már?

Figyelt kérdés
2hónapja vagyunk eggyütt ő 24 éves én 21. Minden jó volt az elején de most mintha megváltozott volna a kapcsolatunk. Nem is kérdeztem rá hogy miért nem érdeklődik, ráírtam és rögtön jött a mentegetőzés ,hogy bocsanat de sok dolga van meg stb..
2016. okt. 21. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az utóbbi. De mi lenne, ha konkrétan rákérdeznél nála? Akkor tisztábban látnál :)
2016. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, van hogy megijednek, de általában nem változik.
2016. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2016. okt. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"ő 24 éves én 21" és Tini párkapcsolatok LOOOOOOOOOOL:DDDDDD
2016. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezzel a dumaval jol lehet hulyiteni a noket, de nem igaz :)


egyszeruen nem akar mar veled lenni aztan kesz.

2016. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, tudtam hogy igy van de ,hogy megerősítettétek ti is igy már ténylegesen tudatosult bennem.
2016. okt. 21. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!