Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány akit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nagyon szeretek. Valamikor amikor megölelem engedi, máskor pedig szinte ellök magától. Mit lehet tenni? 14/F Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban akivel nagyon jóban lettem az utóbbi időben. Nagyon jó barátok vagyunk. Pár nappal ezelőtt 2x is megöleltük egymást és nagyon jól esett, ha lehetne még ezt megismételném 100-szor csak itt jön a baj. Múltkor amikor elbúcsúztunk egymástól meg akartam ölelni de ő ezt mondta: "Na jó hagyjál". Nem tudom mi lehetett vele, mert az nap történelemből TZ-t írtunk és lehet feszült volt vagy nem is tudom. Szerintetek hogyan lehetne erősebb kapcsolatba kerülni vele? Nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni.

2016. okt. 22. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Rossz napja volt, vagy ilyen "viharos" természetű. Hívd meg valahová és mondd meg neki, hogy tetszik neked.
2016. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet csak rossz kedve volt neki. Szerintem nyíltan mondd el neki és beszéljetek meg.
2016. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!