Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » HOl van az a lány, aki értékel...

HOl van az a lány, aki értékeli, ha szretem és megölelem meg jól megdugom, miért kell rossz, hazudozós, aljas taktikázáshoz folyamadnom folyton, hogy tiszteljen és vonzódjon hozzám egylány? Én vagyok az egyetlen, aki unja már ezt?

Figyelt kérdés
De tényleg ha végre találnék lányt, aki előtt lehetetk rendes, jó fiú típus és nem kell ilyen rossz fiúnak játszanom magam, hogy a csókig is eljussak legalább hát nagyon jó lenne, mert unom, hogy foylton hazugság az életem. EGy lány sem értékelte eddig, ha őszinte és kedves voltam hozzá, ellenben, ha hazudoztam és csak a lyukra mentem mindig összejött szinte a lánnyal valami. Nem értem miért kell ez a lányoknak, de havedrokkal is épp ezen vitáztam, mert ők még hiszik, hogy van lány, aki értékelné az őszinte, jó fiús stílust én meg épp azt tapasztalom, hogy nekik ez nem jön be, de a hazudozós, aljas, önző, rossz fiús mód az meg igen.
2014. jan. 18. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Gonoszak a lányok.
2014. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"a szretem és megölelem meg jól megdugom"


well that escalated quickly...

2014. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Létezik olyan lány aki a "jó fiús stílust" szereti. Csak meg kell találni azt akinek ez bejön.

Bár van egy olyan dolog is, hogy a nők azokat a rossz fiúkat keresik akik a kedvükért jó fiúk lesznek. Ha már ilyen jól eljátszod a rosszat akkor csinálhatnál egy ilyen csavart. Jobb ötletem nincs.

2014. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nézd meg jól hol keresed őket !! mert az ilyen lányoknak az estéjük nem abból áll hogy kint vergődnek részegen az utcakon.
2014. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Veled van a probléma, ha a valós éned senkinek sem kell. A rosszfiúk persze, könnyen felszedik az OLYAN lányokat. De te döntöd el, hogy neked olyan lány kell vagy normális. És ha a normális, el kezdhetsz gondolkozni azon, mi a gond veled. Tudod, a mimóza, félénk, romantikus, papucs típusú jókisfiú és a balhés, bunkó, nemtörödöm paraszt között hatalmas intervallum található! És az intervallum minden pontjához köthetö egy lánytípus is, akinek az adott fiútípus jön be. Találd meg a te pontodat (és megsúgom, az értelmes lányok, nem a rosszfiús végét választanák... bár a végleteket ige-igen kevesen!)
2014. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A pápai tanácson vannak. A Polgár Jenő úrhoz.És hogy te vagy e az egyetlen aki unja ezt? Ez kizárt dolog,mert nem tudom.
2014. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]



A lányok a dominanciához, az erőhöz vonzódnak. Az erő sokféle lehet: magabiztosság, pénz, fizikai erő, de leginkább vezető szerep egy csapatban és határozottság.


Teljesen át tudom érezni a helyzetet, ugyanis engem is olyan gondolatok foglalkoztattak, mint téged, míg el nem értem a kijózanodásig. A kijózanodás pedig az volt, hogy megértettem, hogy hamis kép él bennünk a csajok fiúkkal szembeni igényeiről. Gyerekként mind megtanultuk, hogy a lányokkal kedvesnek kell lenni, virágot kell nekik venni, hogy a lány a lovagnak adja a szívét, és ezt az elképzelést megerősíti bennünk az, hogy feljövünk ide gyk-ra, ahol minden második kérdést olyan lányok tesznek fel, akik azt írják, hogy "nekik érzelmes fiú kell", "hol találnak még rendes fiút", miközben nincs bennük annyi önismeret, hogy felfogják, hogy egyáltalán nem ez az, amire valójában vágynak.


A legfontosabb, amit rögtön meg kell tanulnod: a lányok egyáltalán nem azt várják el tőlünk, mint amit mondanak. A lányok nem mondanak igazat. Itt nem arról van szó, hogy hazugok lennének, hanem egyszerűen nem értik magukat, öntudatlanul is következetlenek abban, hogy mit csinálnak ahhoz képest, amit mondanak. Hiányzik belőlük az önismeret. A lányok sokkal inkább ösztönlények, mint a fiúk. Ők nem racionális alapon hoznak döntéseket, ők csak úgy "vannak", ők csak úgy "lebegnek", nekik ezek csak úgy jönnek, ők csak követik, amit a szívük diktál (ezek valójában az ösztöneik, noha ezt soha nem fogják beismerni, mert ez egy csúnya, lelketlen, hideg tudományos szó :) ), és nem rendszerezik az elképzeléseiket, nem gondolkodnak a döntéseik okain, nem követnek irányvonalakat. Tetszik-nem tetszik, a lányok/nők sokkal kevésbé fogékonyak az elvekre, mint a férfiak: őket azok nem izgatják, nem értik, miért kell ilyenekhez ragaszkodni, nem racionálisan működnek. Ez azért van így, mert a nők szerepe a természetben a túlélés, az utánpótlás biztosítása, ezért ők mindig a biztonságot, a realitást, a konkrét helyzetet tartják szem előtt, nem ragadják el őket ideológiák, szélsőségek, magasztos elvek, mint a férfiakat, akik pl. ideológiai okokból háborúkat robbantanak ki. Másképp működünk.

A másik dolog meg, hogy a nők evolúciós szerepe az, hogy a lehető legéletképesebb utódot hozzák világra: ehhez az kell, hogy a legéletképesebb hímmel párosodjanak. Ez az, aki a legtöbb erőt sugározza, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy az illető román vendégmunkás nyolc általánossal, aki egy bunkó vadbarom.



De visszakanyarodok: a lényeg az, hogy minden, amit a lányokkal való bánásmódról tanítottak neked, az tévhit. És ebben a lányok véleményei a legmegtévesztőbbek. Ne hallgass rájuk, mikor azt mondják, hogy nekik "rendes, normális fiú és gyengédség" kell, ugyanis nincsenek tisztában vele, hogy valójában mi kell nekik! Ha ezeket megkapják, akkor annak nagyon hamar az lesz a vége, hogy a férfit nem találják izgalmasnak, nem tekintenek rá férfiként, nem veszik emberszámba és hátat fordítanak neki. Nem értik magukat, amiért lesz*rják a rendes fiút, és lefeküdnek a kigyúrt alkoholista f*sszal, aki csak kihasználja őket.



Bár ezt nem tudom bizonyítani, de elég erős az a feltevésem, hogy amit te keresel, azt valójában majd a házasságkötés környékén fogod megkapni. Akkorra ugyanis szerintem benő a nők feje lágya, és a biztonságot nyújtó, normális, hosszú távon mellettük maradó, felelős leendő családapákat keresik. De addig hazudozz nyugodtan. Hidd el, jobban jársz, mintha utat engedsz a rendes fiú-énednek. Úgy papucsként, vagy "aranyos fiú"-ként leszel besorolva, aki nagyon édi, csak lefeküdni nem fekszenek le velük sosem.

2014. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy vele van a probléma. Aki azt mondja, hogy csak vele, az tuti hogy lány.
2014. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
van ien csak nekünk nem sok esélyünk van náluk
2014. jan. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!