Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » érdemes ebbe a kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdemes ebbe a kapcsolatban komolyan gondolkozni vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

A barátom 21 éves, én 18. Pár napja voltunk 1 évesek, és nagyon szeretjük egymást. A probléma az lenne, hogy múltkor szakítottunk, mert nekem elegem lett a folyamatos bulizásokból és kocsmázásból. Ő jött utána békülni, hogy nem fog menni stb, vagy ha megy visz engem is, mert előtte se vitt ugye sehova. De pár napja meglettem fenyegetve, hogy ha nem mehet akkor szakít velem. De akkor nem értem miért igérget.

De nekem ezzel semmi bajom nem lenne hogy neha hetvegente elmehet, hiszen kell egy kis kikapcsolodas mindenki szamara, de en viszont nem mehetek sehova, csak napkozben. Az hogy en pentek vagy szombat este havonta beuljek egyszer valahova, szamara teljesen kizart. De nekem ot elkell engednem hetvegente kocsmazni. Nem ertem miert csinalja ezt. O elvarja hogy legyen egy kis szabad tere, nekem viszont nem ad.


2016. okt. 23. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Hát szerintem sok értelme nincsen. Egy kapcsolatban kompromisszumokat kell kötni. Olyan nincs hogy, neki lehet neked pedig nem.
2016. okt. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Olyan sincs, hogy az egyik megmondja a másiknak mit tehet és mit nem.

Te sem rendelkezhetsz felette, és ő sem feletted.

Én hagynám.

2016. okt. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon szeretjük egymást? Dehogy! Ő nem szeret téged! És szerintem már te se őt.
2016. okt. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
mindig meglepődök milyen beteg párkapcsolatok vannak. Instant kuka...
2016. okt. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Napnál világosabb, hogy nem vagytok egymáshoz valók. Nem tudom, mi hiányzik még ahhoz, hogy te is észrevedd.
2016. okt. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!