Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális egy párkapcsolatban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyok eggyütt a fiummal de van egykis probléma ami nemtudom hogy normális-e vagy sem. Sajnos rendszeresen eljár bulizni inni ami állítólag nem lenne normális ha barátnője van. A testvérem egy jó ideje eggyütt van barátjával es náluk az eszükbe sem jut hogy egymás nélkül mennek el bulizni de ha mégis akkor rossz érzésük van nem érzik jól magukat. Ma például a pasim ezt így leírta hogy ma megy lights offra "hogy végre jól leigya magát".. hát nem kicsit kiakadtam.. kérdés hogy jól tettem e

#szerelem #pasi #rosszminden
2016. okt. 21. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem nevezik párkapcsolatnak, ha fontosabb a buli/iszogatás a fiúnak mint a lány, akkor hagyd ott... ha igazán szeretne téged, akkor veled lenne mindig és nem hagyna magadra :)


' Végre leigya magát ' na az ilyen patkánynak húznák be egy nagyot

2016. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egriek vagytok?
2016. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Debrecen:)

Köszönöm a válaszodat első válaszoló szerintem is ez így van.. tegnap döntés elé állítottam hogy én vagy a bulizás? Viszont ha elmegy inni akkor engem többet nem lát. Naigen aznap este ő elment a lights offra. Remélem jól érezte magát most keresnek magának új barátnőt.

2016. okt. 22. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!