Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan növeljem az önbizalmát?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növeljem az önbizalmát?

Figyelt kérdés

Barátommal 1,5 éve vagyunk együtt és ami azt illeti, van rajta egy kis felesleg, 93 kg, ellenben én vékony vagyok és sokan nem értik épp emiatt, hogy miért pont vele jöttem össze. De szerintem nem minden a külső.. attól még neki nagyon értékes belső tulajdonságai vannak.

Nem is ez a lényeg, hanem hogy folyton mondogatja, hogy le fog fogyni miattam, csak időre van szüksége stb. Nos, nem csak hogy sokst evett régebben, de az egyik szülője is ilyen testalkatú, ő is mindig mondja, hogy mindig is hízékony volt és a barátom tőle örökölte.

Meg olyanokat is felhoz, hogy biztos undorodom tőle. Látta a volt barátomat és hozzá képest sehol sincs. Egyáltalán nem így van. Próbálom bizonygatni, hogy engem ez sem zavar, de segítek neki lefogyni, mert azzal nem csak magának, hanem az egészségének is jót tesz. A volt barátomról pedig annyit, hogy hiába van jó teste meg jó kinézete, ha esze nincsen. Pont valamelyik nap beszéltem vele és így lazán odavetette hogy na mi van még mindig azzal a hústoronnyal vagyok? Meg hogy miért van az, hogy ő naponta órákat edz és figyel magára, míg barátom arra sem képes, hogy leálljon a zabálással. Megjegyzem, most már nem eszik annyit és mozog is, de nem kötöttem az orrára mert semmi köze hozzá.

Barátom meg sokszor meging és rosszul esik hogy olyankor kétkedik bennem..


17/F


2016. okt. 25. 02:27
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt még hozzá tenném, hogy nagyon sokat beszélgettem ve erről és mindig motiválom ezzel kapcsolatban, de nem sokst értem el eddig.


Ne haragudjatok, most látom csak:)))) 17/L

2016. okt. 25. 02:29
 2/4 Domaházy Ákos ***** válasza:
Hát ha ezzel piszkálod őt meg motiválod folyton nem.biztos hogy beválik és ettől még bizalom hiányosabb és rosszabb helyzetben lesz. Szerintem hagyd hogy ő változzon. egyszer minden embernek megkell változnia minden szinten. Szerintem ő is ráfog jönni hogy kövér és sokat eszik és fogyjon le. Te max csak.úgy veszi hogy figyelmezteted és ez kevés. Ha meg nem tesz semmit és nem.jön rá hogy a mai kaják többsége főleg át.amerikai ételek.mint McDonald's Burger King KFC a legtöbb káros egészségtelen beteg undorító kaja akkor sosem fogja motiválni csak.a kaja. Nem értem mai embereket hiszti helyett cselekvésre van szükség de ami gátolja a cselekvést az a szükségtelen félelemmel teli ego. és ha sikerül rájönnie hogy saját egészségről van szó remélem tesz is érte mert ez nem szép dolog.
2016. okt. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen butaság! Elmondom miért!

Aki le akar fogyni az lefogy és senki ne állítsa nekem az ellentkezőjét, pláne ne dobálózón a genetikával.

17 évesen 110 kg voltam, bár 180 centihez, látszott hogy dagadt vagyok.

Elhatároztam hogy lefogyok! 3 hónapig csak puffasztott rizset ettem és ittam vízzel. Semmi mást!

Mondanom sem kell már az első hónapban 110 kilóról 70 kilóra fogytam! Test mozgás meg minden hülyeség nélkül.

Drasztikus mi?

Azóta már nem élek ilyen módot, 85kg vagyok, viszont hetente edzem és basszus izmos vagyok! A lányok folyamatosan fogdossák a karomat, a mellemtől dudorodik a póló. Még a fiúk is dicsérnek! :)

Emellé rohadt sokat is eszek mert kell! El sem hinnéd, főleg mert lányból vagy mennyit zabálok húsból edzés napokon, nem mellesleg itthon csinálom, nem konditeremben.

De mindent csak ésszel kell csinálni. Este most sem eszem és zabálni sem zabálok ha nem edzem aznap!

Én is olyan családban vagyok ahol hajlamos a dagiság.

Akaraterő kérdése, amiből a barátod híján van.

Ne mondogasd neki, hogy jól van ez így, vegye észre magát. Különben dagi lesz és az egész élete megkeseredik emiatt.

Nem vagyok norbi update meg semmi, ez nem reklám. Annyira nem az, hogy ha fogyni akar még és abszolút, de semmit nem akar érte tenni, szokjon rá a dohányzásra.

Nem E cigi! Hanem a rendes, büdös, kátrányos cigi. Ugyanis ez is jó hatással van a hájra.

Így vagy úgy, egészségesen nem lehet lefogyni. Vagy koplalni kell vagy az "egészséget károsítani". De ha akart erő nincs, az úszógumik megmaradnak örökké.

2016. okt. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik rokonom egy kb 120kilos sráccal házasodott ossze tavaly nem rosszból irom amugy birom, ő is vékonyabb fajta. Azota van gyerekük júliusban született nagyon aranyos egesz szünetbe vele játszottam. :)
2016. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!