Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan növeljem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növeljem a barátom önbizalmát vagy hogy férfinak érezze magát? Fiúk minek örültök mivel lehet titeket biztatni?

Figyelt kérdés

barátomnak én vagyok az első barátnője (nekem se volt még olyan nagyon hosszútávú kapcsolatom)

Szeretném kihozni belőle a férfit, hogyan tehetném miket mondjak neki?



2013. okt. 19. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szavakkal nem nagyon tudod. Inkább teremtsd olyan szituációkat, amiben "bizonyíthat".
2013. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így nem férfi vagy miért akarsz ilyet ?
2013. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt szeretném ha nem ilyen ijedt kisfiú legyen hanem férfi.
2013. okt. 19. 22:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Önbizalom növelő tablettával.
2013. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szexeljetek. És élvezd. Ezzel majd nő az önbizalma ,hogy huuu de jó vagyok az ágyban. :)
2013. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"azt szeretném ha nem ilyen ijedt kisfiú legyen hanem férfi"


Az ember személyiségét nem nagyon lehet megváltoztatni. Ha nem jön be a személyisége, minek jöttél vele össze? Komolyan! Egy csomó nő megy bele úgy kapcsolatba, hogy azt hiszi, majd megváltozik a másik. Pedig nem fog... minimális csiszolódás lehetséges, de gyökeres változás biztosan nem.

2013. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
találj mást. neked nem a barátod kell.
2013. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a sok butával akik néha ide böfögnek valami butaságot,a kérdésedre válaszolva dicsérd őt sokszor hogy mennyire tetszik neked,és menjetek el minél több helyre vele,egyszóval legyél vele minél többet,és édesítsd be a napjait. :) Hidd el,ha ezek lesznek biztosan látni fogod a változást pozitív irányban,és nagyon hálás is lesz neked a jelenben is biztosan,de a jövőben is majd szívesen gondol vissza rád. :)
2013. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!