Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez a csaj tényleg normális lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csaj tényleg normális lehet?

Figyelt kérdés

Megismertem egy csajt, vagyis hát ő már ismert valahonnan ,és elég érdekesen viselkedik egyébként 19 éves. Tehát pontosan tudja, hogy azért én elég "bolond" vagyok, és eddig csak r**okkal voltam együtt annak ellenére, hogy nem mindig azt kerestem mostanában meg tényleg nem.


Erre itt van ő, és hát első látásra és amikor beszélgetett is velem totál ribinek tűnt(nem mászott rám, hanem így stílusban) ami miatt el is küldtem :D De aztán kicsit komolyabban elbeszélgettünk a dolgokról mostanában ,és amúgy nekem az jön le belőle, hogy egyébként egy totál visszahúzodó csaj, és egyébként eléggé antiszociális is...elég érett gondolkodása van legalábbis úgy tűnik tegnap ezeket a dolgokat mondta nekem (bár észre veszem a mézes madzagot,de ez valahogy őszintének tűnt):

-Ha tényleg csak dugni akarsz akkor inkább ne is találkozzunk, mert komoly én kapcsolatot keresek. (ezt azért írta, mert hát pedzegettem azért a témát)

-Nekem olyan pasi kell aki nem csal meg, és szeret nem kever dolgokat a piámba :D ilyesmi.

-Azért nem akarok veled találkozni, mert tudom hogy ha iszol egyet azonnal rám mozdulnál szóval türtőztesd magad :D.

Na szóval ilyen dolgokat, de mivel ismerem egy picit a múltját így csak 70%-ban tudom elhinni ezeket a dolgokat, viszont van egy homályos rész amikor ugye nem tudtam róla semmit , és közben megváltozhatott.

Egyébként ő is drogozott meg sajnos én is, és ez is kicsit nehezíti a döntésemet.


Szerintetek megéri megpróbálni, néha komolyan azt érzem hogy ő az igazi majdnem dettó olyan mint én így jellemre, de valamikor meg kicsit így gondolkodóba esek:D

Nem vagyok túlságosan tapasztalt ebben a témában, mivel eddig viszonylag kevés barátnőm volt összesen 6...szóval valaki tudna segíteni? :D


Köszönöm a válaszokat!


2016. nov. 1. 14:43
 1/6 A kérdező kommentje:
komoly párkapcsolatot keresek:D:D* nem tudom hogyan sikerült így elb**ni bocs.
2016. nov. 1. 14:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megéri, úgysem vesztesz vele semmit :)
2016. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Domaházy Ákos ***** válasza:
Figyelj kedves testvér! Először magadban kell megvaltozni és neem prostikat üldözni és űzni. Olyan nőket kell keresned akik az életre érettek nem drogoznak és nem olyanok mint a filmekben. egy igazi nő azért okos szerethető nem drogozik neem piál annyit és tud varrni gyereket adni és a szeretet fő legyen. a pasiknak meg olyan kell legyen hogy nem drogos nem gonosz hanem kedves jó lelkű persze erős fizikailag lelkileg és persze teljes felelősség és szigor kell és nem elfutni hanem ami egy jó pasi jó lovag és normális cuccokban jár van hobbija tud főzni tud vezetni vannak barátai haverjai nem fél semmitől és ennyi.
2016. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Danika,te vagy az? Xd
2016. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát a szavai a leírtak alapján nekem abszolút nem hihetőek. Lehet normális csaj, de szerintem nem az és jobb ha hagyod.
2016. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na most aztán k**a jó :D:Dd 50-50 ismét.
2016. nov. 1. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!