Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez már túlzás vagy normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már túlzás vagy normális "féltékenység"? 16/L

Figyelt kérdés

A barátommal(23 éves,most a kora miatt senki se akadjon ki,van ilyen,szeretjük egymást,nem csak ARRA kellek neki, de nem is ez a lényeg)kb másfél hónapja vagyunk együtt.Ez a 2. komolyabb kapcsolatom.Nem valami nagy baj van köztünk,csak egy dolog ami nekem már régóta szúrja a szemem..

Az előző barátnőjéről és róla van fenn egy kép FB-on,alá kommentelve olyanok,hogy "de jó ez a kép szívem *szivecskeszivecskeszivecske*" stb.

Ez egy pár hónapos kép, és engem eléggé zavar.Vagyis ha most én vagyok a barátnője,engem szeret mért nem szedi le azt a képet??vagy ez már beteges,nem kéne ezzel foglalkoznom?megmondjam neki,hogy légyszi szedd le mert engem zavar vagy hagyjam az egészet mert hisztis pi.csának fog tartani?pls értelmes válaszokat!



2015. jún. 29. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen a kép , volt választási lehetősége téged választott , téged szeret , tojd le magasról a képet
2015. jún. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én már túlzásnak tartanám, legalábbis ha a kép azelőtt került fel (és a kommentek azelőtt keletkeztek), hogy összejöttetek. Az előző hozzászólóval értek egyet.


Persze ha tényleg őrjítően zavar és nem tudsz aludni emiatt, akkor beszéld meg vele. Ha ő is komolynak gondolja a kapcsolatotokat, akkor le fogja venni, ha megkéred rá.


20/f

2015. jún. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
csak nyugi a bnőmmel én is hasonló helyzetben vagyok, csak éppen mi be tudjuk bizonyítani h az a bizonyos harmadik fél szét akar minket választani... 17/f
2015. jún. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak 1 kérdés..

Ha MÁSFÉL HÓNAPJA tartó kapcsolat, neked "komoly kapcsolat", akkor milyen az ami nem komoly? :o


Amúgy a kérdésre válaszolva.. Sz@ rd már le.. Ha nagyon zavar szólj neki hogy szedje le..

2015. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az én barátomrol is vannak fent képek amin a volt csajával van és engem nem érdekel... engem szeret szóval téged se nagyon érdekeljen meg amúgy is így csak vita lesz belole
2015. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miert tagadna le a multjat?

Akkor vele volt, most meg veled. Ha bekesen valtak szet, nem volt tanyertores meg a kozos fotok osszetepese, akkor miert szedne le a kozos kepuket?

2015. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!