Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalás egy csókkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás egy csókkal?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éve tartó kapcsolatom és nem mondhatni a legjobb kapcsolatnak. A barátom megszól azért mert úgy öltözködöm ahogyan nekem jól esik, ne essék félre értés hanem például. Nyáron nem vehetek fel egy rövidnadrágot vagy egy topot mert akkor megsértődik és azzal nyaggat, hogy mutogassam magam csak nyugodtan, hasonlók. Egy időre leállt mikor kértem most újra előjött és egyszerűen ha én megsértődök akkor is nekem kell bocsánatot kérnem tőle mert rosszat tettem. Hozzáteszem nem azért mert nekem a pénz számít mert egyáltalán nem vagyok az a fajta, de másfél év alatt egyszer nem vitt el például moziba, vagy esetleg csak egyet fagyizni akármi. Hiába teszem szóvá én vagyok a rossz. Nagyon gyerekes felfogása van és tárgyaként kezel engem. Csak egy a baj, hogy én megszerettem, de semmiképpen nem változik meg ez nagyon átrágott téma már, és én nekem ez nagyon rossz. Most jön a lényeg nekem van egy 17 életévemből ismert 14-5 éves barátságom LEGJOBB BARÁTSÁGOM, akivel soha az életemben nem tudnék összeveszni, de a barátom gyűlöli őt és mindig hordja előttem őt, ilyen b&&zi olyan..így megölné úgy..vagyis kib&&&&&szottul féltékeny (bocsánat a kifejezésért) és nagyon szeretem ezt a fiút sosem tudnék nélküle meglenni hiába is tilt a barátom tőle a facebook fiókomban turkál és le is tiltotta őt így hát csak titokban személyesen és a tesóm facebook fiókján tudunk beszélgetni. A fiúm az nem itt lakik ahol én viszont a legjobb barátom egy utcában lakik velem pár házzal arrébb és a mellettük lévő házba költözünk hamarosan. Anya, apa és az ő anyukája, apukája is ismerik egymást ugye nagyon sok éve még meg sem születtünk már azóta és nagyon jó viszonyban vannak kötött barátságban, sosem veszekedtek ahogyan mi sem. A fiúmmal kb. sosincs közös témánk a barátommal annál inkább mindig van és olyan jól érzem magam vele mindig ha átmegyünk hozzájuk ez általában nap mint nap így van mert apa csinálja a mellettük lévő házat hogy minél hamarabb átmehessünk és olyankor mindig megölel mindig megnevettet felszabadultnak érzem magam mellette, a fiúmmal ellentétben..:( Most már tényleg a lényeg jön mert nagyon kitértem de ez így a helyes ha elmondok mindent tisztán ha tanácsot kérek. Tehát tegnap reggel ahogyan felkeltünk átmentünk hozzájuk és ő nyitott ajtót rögtön a nyakába borultam egy öleléssel. Azonnal kérdezte mi van velem, hogy vagyok, beszélgettünk. Aztán nagyon idiótán állt a haja így neki állt kicsit átvasalni de azt mondta segítsek neki mert már zsibbad a keze...elbajlódtunk vele egy ideig nevetgéltünk visszaadtam a hajvasalót a kezébe, és adott egy puszit majdnem a számra, és mondta hogy jó lesz így köszöni szépen azután pedig még átvasalta egyszer..mind ezek után letette és egyszerűen a semmiből megcsókolt engem én pedig visszacsókoltam mert egyszerűen jól esett és mondta hogy ő így érezte hogy ezt kell tennie és hogy neki is jól esett aztán továbbra is el voltunk beszélgettünk stb. valamilyen vibráló levegőt érzek magunk közt és annyira tanácstalan vagyok most. Kérlek ne legyetek szemetek, ne csesszetek le, csak normális válaszokat kérek. Mit tehetnék most? 17/L
2016. nov. 1. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Háttt őő...


Szerintem nagy részt igazad van, de dobd el a mostani fiúdat, ha a másikkal kavarsz, mert ha nem, nagy gebasz lesz, és akkor szerintem mindent viszonylag normálisan csináltál :)

2016. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Háttt őő...


Szerintem nagy részt igazad van, de dobd el a mostani fiúdat, ha a másikkal kavarsz, mert ha nem, nagy gebasz lesz, és akkor szerintem mindent viszonylag normálisan csináltál :)


M4rtin_

2016. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2016. nov. 1. 22:28
 4/8 anonim ***** válasza:

nos szépen leírtad a szitut, akkor én szépen próbálok válaszolni


a "fiúd" igazából nem tudom pontosan mitől a fiúd, mert csak rosszat írtál róla, azon kívül hogy megszeretted, konkrétan lesz@@r, nem foglalkozik veled, terrorba tart,nincs közös téma, igazából a másik sráctól teljesen függetlenűl szerintem szakítanod kellene vele, mert csak pazaroljátok egymás idéjét


a másik fiúval pedig ha ennyire jól kijöttök évek óta, most már annyi idősek is lettetek hogy fiziakilag is nyithattok egymás felé, akkor esetleg miért nem próbáljátok meg? nyilván veszélye van, mert ha nem jön össze, a barátság rovására is mehetne, de ahogy így leírtad a dolgokat, szerintem jó eséllyel egy jó kapcsolat sülne ki belőle

2016. nov. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A leírtak alapján 1# Miért vagy azzal a sráccal?

2# próbáljátok meg

2016. nov. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a rendes válaszokat!
2016. nov. 2. 10:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Feltörte tesóm fiókját és látta hogy beszélek vele rögtön rib#i lettem és kidobott.
2016. nov. 2. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Az igen. Nagyon érett gondolkodású.

Mindegy, beszéljetek a barátoddal erről, próbáljátok meg. :)

2016. nov. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!