Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létre jöhetne egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létre jöhetne egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mindjárt 14 leszek, Ő most töltötte a 17-et (pedig 15-nek néz ki). Egyszerűen annyira szeretem Őt. Tudom, 'nem vagyok eléggé érett meg nem lenne közös témánk' de amikor az o.társaimmal vagyok körülvéve, annyira gyerekes dolgokkal foglalkoznak! És lehet, hogy nekem is ilyenekkel kellenne foglalkoznom, de nekem már kiskorom óta fogva érettebben kellett viselkednem a megszokottnál. Semmit sem akarok bizonygatni, de elmondanátok kérlek a véleményeteket? Nagyon köszönöm

2016. nov. 3. 20:16
 1/5 anonim válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2016. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze. A lányok amúgy is érettebbek a koruknál, a fiúkra ez nem jellemző. 15/L
2016. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem semmi baj nincs azzal ha egy lánynak az idősebbek jönnek be. 3 év nem olyan sok.
2016. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lány, nagyon Köszi a válaszokat!
2016. nov. 3. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Siman,amugy meg nem a kortol fugg hogy van-e kozos tematok.:)
2016. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!