Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha egy lány nem tud sportolni, nem sportos?

Figyelt kérdés

Most nem ducit kell elképzelni hanem soványat :)

Érdekelne hogy ez nálatok is hátrány-e...

Eddig 1 barátom volt akit nagyon szerettem de miután volt egy kissebb balesetem (jó igazábol csak futottam és valami történt a térdemmel, min1) de azután mankóztam és utána se tudtam már futni... Azután már tök.máshogy tekintett rám és teljesen azt éreztem nyûg vagyok a hátán mert sokáig csak a sima sietést is alig bírtam és tök rossz volt hogy nagyon igyekeztem hogy jó legyek de mégis csak totál lenézet amikor a 40 métérben én voltam a legesleglassabb (holott eleve is csak azért futottam mert hogy a tesi tanár azt mondta hogy 'ha nincs orvosi igazolás és már tudsz járni akkor bizony futni is fogsz' mert képtwlen volt elhinni hogy nekem nem megy) :(

Pedig elõtte a fiuknál is sokkal jobban ment minden aztán egyszercsak az osztály legjobb sportosából átmentem a legrosszabba. Már több mint egy év eltelt azóta, és kb kocogni tudok, mert amint elkezdek gyorsítani elkezd fájni a térdem.és olyan mintha belülrõl megint megtekeredne az ami akkor elszakadt...

És szerintem ez már nem is fog változni :(

És érdekelne hogy számotokra is fontos-e az hogy a lány tudjon veletek futni, focizni, kosarazni, vagy el tudtok barátnõt képzelni a nélkül is?


(Am szeretek még mindig mozogni de csak ilyesmiket mint tollas meg úszás, ahol nem kell sokat rohangálni.)



2016. okt. 31. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem számít.=)
2016. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek.Én pl. olyan elfoglaltságot keresnék ami mindkettőnket leköt.Nem csinálnék belőle ekkora ügyet. :)
2016. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Csiß ***** válasza:
100%
Engem nem zavar.
2016. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
88%
Engem épp az zavar ,ha egy lány hót izmos. Én a kövér nőket szeretem, de szerintem ez nagyon szubjektív.
2016. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna. Én futni szintén nem tudok. Megjártam a Retyezátot, de futni nem. Én pl. lassan 1 hónapja röpiztem, erre olyan szerencsétlenül estem vissza a bal lábamra, h a bal bokám majdnem kicsavarodott. Sokszor volt ilyen velem, de most túlment "azon a bizonyos" ponton, nem szakadt el az ín benne (vagy mi az), de most is érzem. A lényeg az, hogy tartsd magad rendesen karban, az, hogy ezt hogy teszed, kb. senkit nem érdekel. Ha eléred a célod, nem az számít, hogy hogyan teszed. Én is kb. 1 évig kondiztam, de már többet nem fogadják el 5. tesiórának, és időhiány miatt fel kellett adnom. Röviden: nem ezen fog múlni. :)
2016. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Counter Strike válasza:
Dehogy számít. Szerintem jobb is ha nem sportol mert jut ideje a másikra a tanulás mellett, csak vigyázz az alakodra. Meg nem máshogy kellett volna viselkedjen amikor megsérültél hanem babusgatnia kellett volna, és segíteni. Nem azzal csesztetnie hogy nembírsz futni.
2016. nov. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hosszú írást nem olvastam csak a kérdésre válaszolok.. Nem:D
2016. nov. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen barát az ilyen? Alapból nem szabad lenézni azokat akik nem ügyesek sportban. De ha ráadásul balesetük volt és amiatt nem tudnak gyorsan futni pl..
2016. nov. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem baj ha nem tud futni😉 Viszont a sportos megjelenés mindenkinél előny. Vannak ezen kívül gyakorlatok( nem a kondi😂) Rengeteg lehetőséged van! Nekem is rossz a térdem, nem mindig fáj de párszor nem tudok ráállni. Én street workout ozok és kerülöm a futás-gugolás témát. De rengeteg gyakorlat van ami nem a térded terheli és segít fitten tartani😉 Sok sikert!
2016. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 noname123toham válasza:
Dehogy zavarsz, az a gáz ha valakit ez zavar. ;)
2016. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!