Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Folyton az exéről beszél vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton az exéről beszél vagy más lányokról, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal pár hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem csak az nagyon zavar hogy túl sok mindent elmesélt az exéről, szexel kapcsolatos dolgokat is, hogy neki milyen jó feneke van és nagyon sok helyzetben őt hozza fel példának. Van hogy másik lányokról beszél hogy milyen jó a fenekük és hogy én elbújhatnék mellettük. Ezek nekem mind nagyon rosszul esnek, sokat sírok emiatt és az önbizalmam is már nagyon kicsi. Szóltam neki erről de nem változtatott, utána még én voltam a hárpia pedig csak tényleg szépen meg akartam beszélni. Nem tudom mi lenne ilyenkor a jó megoldás mert túlságosan szeretem. Szerintetek?

2016. nov. 3. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem tisztel téged. Én hagynám őt...
2016. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Talán az hogy szakíts vele? Nem látod, hogy semmibe vesz? Sírhatsz te akármennyit nem fogja meghatni.
2016. nov. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Barmemmyire szereted szedd ossze a batorsagod es mindent es menj hagyd ott. Allj elo es vagj vissza hogy oke en elbujok ha masnak a feneke kell akkor fogd magad es huzd a csikot
2016. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
71%
Ennél jobbat érdemelsz. Én szakítanék a helyedben.
2016. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt látom a legjobb megoldásnak. Viszont annyira utálom magamat amiért nem tudom megmondani neki, azt hiszem még összeszedem a gondolataimat és gyűjtök hozzá egy kis erőt.
2016. nov. 3. 23:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne bőgj, szakíts! Ne majd egyszer, hanem a következő alkalommal, amikor találkoztok! Sosem lesznek optimálisak körülmények.
2016. nov. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mihamarabb vess véget,szakíts vele,mert konkrétan sz*rik rád.
2016. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!