Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszél folyton lányokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél folyton lányokról? Nektek ez nem lenne feltűnő? Csak nekem fura ez?

Figyelt kérdés

Barátom elég sokat beszél más lányokról.Gondolok itt az osztálytársaira, én osztálytársaimra vagy ismerőseire.

Legtöbbször ezeket mondja: hogy milyen gyakorlatot csináltak az osztályban, ezzel meg azzal a lánnyal kellett végrehajtania.

-Ez és ez a lány hozott katalógusokat, órán azokat nézegeti.

-Ez és ez a lány kapott rossz jegyet.

-Odaült Kati mellé,mert mindkettőjüknek hiányzott a padtársa.

-Hozta Piri az ékszert,amit rendelt.

-Legtöbbször felhozza az én egyik jó barátnőm is az osztályából, hogy de ez a Juli milyen gyengén felel órán. Mindig azt mondja,hogy nem ért valamit, közben nem is tanulta meg stb ...legtöbbet vele bajlódik.

Nagyjából összefoglalva ezeket mondja nekem más lányokról. Nem tudom, miért de zavar kicsit és elkezdtem gondolkodni rajta. Bár lehet csak nekem fura? Ti mit szóltok?


2013. nov. 15. 22:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy az zavart a legjobban, mikor azt mesélte,hogy külföldön, mikor ott volt kint, ahol a szülei dolgoznak, a Sárinak milyen szép kutyája van, a Sári apja,anyja így meg úgy, a Sári elment ide-meg oda is stb....:/
2013. nov. 15. 22:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi fura, feltűnőt meg értelmezni sem tudom ebben a szituációban. Mi a feltűnő? Mire célozgatsz ? A lányok szeretnek pletykálkodni.
2013. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ő a fiú,és folyton lányokról beszél!
2013. nov. 15. 23:03
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha meleg? Akkor mivan? Semmi -.-'
2013. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
?!!
2013. nov. 15. 23:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy fiú mitől lenne meleg, ha lányokról beszél? Gondolkodj már!


Szerintem csak túlreagálod, az én párom is szokott a baráti társaságban lévő lányokról beszélni, mégsem tartom ezt furának. Ha nem beszélne róluk, akkor meg gyanúsnak tartanád.

2013. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!