Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt már vki közületek hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már vki közületek hasonló helyzetben? Nagyon szeretjük egymást a barátnőmmel, viszont vannak egyéb dolgok a háttérben, amik zavarnak.

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel,4 hónapja ismerem egyáltalán,egy egyetemi csoportba kerültünk,a gólyatáborban már együtt voltunk. Nagyon szép, szorgalmas,okos,szeretnivaló lány,mondhatni pillanatok alatt beléestem. Ő is nagyon szeret engem,megbízható,kedves,aranyos,mindent meg tudunk beszélni,nagyon jó barátok is vagyunk mellé.


Az első hetek tökéletesek voltak,megismertem a szüleit,nagyon aranyosak voltak velem (előző barátják utálták). Bejártuk Budapestet (vidéken lakom),megmutatta a várost,tökéletes volt minden.


Azonban most már vannak zavaró dolgok. Rettenetesen maximalista,minden zh-t tökéletesre akar írni,12 órázik a munkahelyén,mellé még 1 nyelvet tanul,és éjszakánként nem alszik,mert hajnalig tanul,a kutyája megállás nélkül ugat,a szülei reggel mindig felébresztik,és van,hogy bizony idegbeteg. És eléggé zavaró,hogy 2 hét után újra látom,először,és meg sem szólal,meg bunkó velem,mert éppen otthon felidegesítették.


A másik,hogy neki konkrétan semmi sem jó. Nem lehet vele 1 filmet sem nézni,mert semmi nem érdekli,de mindig mondja,hogy úgy nézne 1 filmet. Játszana vmit a gépen,de semmi sem jó.


A szex. Még soha sem volt orgazmusa,pedig csinálta már néhányszor... Beszélni sem akar a témáról,szexelünk,de nem is akarja,hogy én kényeztessem. Nem ismeri a testét,nem is maszturbált még.


A szülei pedig mint mondtam nagyon rendesek velem,az anyukája egy kicsit túlbuzgó,kicsit néha sok. És most elmondta nekem,hogy régebben egy cégnél dolgozott az édesanyja,és folyamatosan lopott a kasszából. Az édesapjának voltak drog ügyei régebben,és verekedésért stb.-ért sokszor voltak már vele bajok.


És én tényleg nagyon szeretem,csak ezek a dolgok zavarnak a szüleivel kapcsolatban,meg az hogy,nem látom a végét ennek a folyamatos hajtásnak,mindig talál vmit,ami miatt nem ér rá semmire,ami miatt idegeskedhet,ami miatt folyamatosan éjszakázhat. És ezek a hirtelen megsértődések,és aztán nem mondja,hogy mi baja,ez azért zavar.


Vmi tipp? Mitévő legyek? Nem szeretnék szakítani,mert nagyon szeretem:(


19F 18L


2016. nov. 4. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
szakíts. Változni nem fog, uh megszoksz vagy megszöksz.
2016. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de az egy dolog, hogy te nagyon szereted... viszont a kapcsolatotok működésképtelen.

A szülők egy dolog. Azért nem az orosz Maffia tagjai, hogy félned kéne tőle. Viszont az, ahogy mondtad, hogy neki tényleg semmi nem jó, gyakorlatilag a szexen kívül nulla a közös elfoglaltság (és ahogy írtad, még az sem jó), ez így egyszerűen nem kapcsolat. Húzhatod, akár még évekig is, de vajon érdemes?

2016. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem félek a szüleitől,csak ez egy mocsok dolog azt hiszem.

Ha nem valtoztat akkor ez sajna felejtos lesz :(

2016. nov. 4. 19:24
 4/4 Berserker88 ***** válasza:
Két oldalú mérleg. Feltételezem az ő oldalán is van olyan, ami nem tetszik neki. Nekem is ilyen volt a párom, és már majdnem 7 éve együtt vagyunk. Megértő voltam vele, nekem is voltak nehéz pillanataim, és neki is. De mivel szeretjük egymást nem hagyjuk, hogy ez elrontson mindent. De végül a döntés rajtad áll mit látsz jónak.
2016. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!