Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, hogy ma szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy ma szakítottam a barátnőmmel? Nektek is volt hasonló "élményben" részetek?

Figyelt kérdés

Kevesebb, mint fél évet töltöttünk együtt a kapcsolatban, de kezdtem egyre jobban észre venni, hogy csak a pénzem miatt van velem, egyébként nem is érdekelném. Rá ha számítottam, sose ért rá, de ha kellett neki valami, én mindig ott voltam. Kimondom, lehet bunkó leszek sokak szemében, egy anyagias, ingyenélő kis rib.nc volt, akiről ráadásul egy közeli ismerősöm kiderítette, hogy idegen pasikkal is le szokott feküdni bulik után, és mindig meghívatja magát italra, stb. Munkája az nem volt a kapcsolatunk kezdetekor sem, azóta se talált, pedig panaszkodott miatta, hiába szereztem neki állást, neki az nem volt szimpatikus, húzta az orrát.

Mivel a születésnapjára nagyon drága ajándékokat vettem neki, mostanában gyakran felhívott, hogy ugye nem felejtem el, hogy mennyire szeret engem, és majd megajándékozzam, pedig előtte volt, hogy egy hétig nem tudtunk találkozni, mert neki annyi dolga volt. Én ezt türelmes ember létemre meguntam, úgyhogy megajándékoztam azzal, hogy beállítottam nála, és ajándékok helyett közöltem vele, hogy a továbbiakban nem vagyok kíváncsi rá, és vége az ő részéről csak érdekkapcsolatunknak. Hisztizett, elhordott mindennek, de én mégis csak mosolygok azóta is. :)


2014. dec. 24. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rosszul tetted, hogy csak ma szakítottal.
2014. dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A szeretet ünnepe már csak ilyen.
2014. dec. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jól teted erre mindig emlékezni fog és majd meg válltozik
2014. dec. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez az. Előbb kellett volna. Nyilván jó érzés felszabadulni és mosolyogni, bár szeirntem másik részrő la fejedet verhetnéd a falba, hogy elvesztegettél egy valag pénzt és időt.
2014. dec. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyik pasi barátomnak is mindig ilyen csajokat sikerül kifognia..Szóval voltak másoknak is ilyen élményei.


Szerintem jól tetted..

2014. dec. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Abbol latszik az igazaf, hogy "elhordott mindennek"... gondolom ez azt jelenti, hogy csunyakat mondott rad... es ha tenyleg szeretett volna, ilyet nem tesz, hiszen... szeret:D szoval ja, jol tetted, meg igx a karacsony elott... biztos nem nagy elmeny egyik oldalrol sem, de ezvan, meg kellett lepni, szerintem jol tetted:)
2014. dec. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni sokkal hamarabb észrevenni az ilyesmit vagy koldusszegénynek kell lenni és akkor nincs mit lenyúlni :-) Amúgy szép volt az időzítés, a sztori alapján pont ezt érdemelte.
2014. dec. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért remélem, hogy miután kihisztizte magát és mielőtt elköszöntél volna egy ennyit mondtál neki: Boldog Karácsonyt! xD xD xD
2014. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jól nyomod. Remélem Boldog Karácsonyt is kívántál neki. :
2014. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3%

Erre vagy büszke hogy egy nő érzéseivel játszottál a szeretet ünnepén? Nem véletlen, hogy te már nem voltál elég jó neki, ha már új partner után keresett! Aki ilyen érzéketlen mint te az tuti fenyegette vagy verte a partnerét és ezért nem merte ő kimondani a szakítást mert félt tőled!

Undorító féreg.

2014. dec. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!