Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az idősebb fiúknak miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb fiúknak miért nem kell fiatalabb lány?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,de mikor ezt meghallják,konkrétan elborzadnak,hogy ilyen fiatal vagyok.Pedig idősebbnek nézek ki elvileg a koromnál,és érettebben is gondolkozok,de nem.De a korombeli fiúk annyira mértéktelenül gyerekesek még,ilyenkor várnom kell 2-3 évet,mire ők is érettek lesznek,addig meg szingli leszek?

2016. nov. 5. 19:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%

Nem minden 15-16 éves fiú gyerekes..

Én például nem tartom magam annak egy cseppet sem,jó néha hülyesékedek mint minden normális ember de bármiröl lehet velem beszélni és ha kell halál komoly is tudok lenni vagy ahogy a beszélgetés megkívánja..nem kell általánosítani kedves kérdező :)

16/F

2016. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

"De a korombeli fiúk annyira mértéktelenül gyerekesek még,ilyenkor várnom kell 2-3 évet,mire ők is érettek lesznek,addig meg szingli leszek?"

Te is gyerekes vagy ilyen felfogással, nem minden korodbeli olyan gyerekes mint ahogy leírod általánosítva.

2016. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok,tényleg általánosítottam,természetesen nem minden ennyi idős gyerekes,de én pl,kiindulok az osztálytársaimból,és ők nagyon is azok.Tisztelet a kivételnek.:)
2016. nov. 5. 19:16
 4/28 Stark2000 ***** válasza:
82%

A fő kérdésre: szerintem ez hülyeség. Nagyon egyén függő, hogy ki mire "bukik" . Én mondjuk jó példa vagyok arra, hogy a fiatalabb lányok jönnek be. Nálam 2-3 évvel idősebbek valahogy nem (vagy csak nem találtam még olyat, aki megfogott volna). 16 éves vagyok, jelenleg egy 17 éves lányba vagyok fülig szerelmes, egy 13 éves pedig szimpatikus (nem, nem vagyok pedofil :D). Amit talán kijelenthetek, az az, hogy a fiúk többségének a "törékeny, alacsony, cuki" lányok jönnek be - persze, van kivétel, de én így vettem észre.


Keress idősebb pasit akkor. Vagy.. bocs, érettebbet. Az érettség nem jár a korral. ;)

2016. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
hát szerintem erre én pont egy jó példa vagyok :D 17 éves vagyok ugyanakkor sokkal jobban preferálom a 16-17 éves lányokat mert fejben közelebb vagyunk + ami donto ok tud lenni a testi kapcsolat...tehat egy 15 evessel olyan kellemetlenul erzi magat olyan szinten az ember ha egy 15 evessel csinalja...ugy minimum 16 evet mondana az atlag ember és hat mi az istennek varjak valakire amikor van aki mar betoltotte? :D de alapvetően ha el tudja erni a lany hogy ezt levetkozzem magamrol akkor gond nelkul belemegyek egy 15 evessel siman varok ra meg se fordul a fejemben hogy barmit is siettessek csak hat azt el kell erni :D viszont 15 ala nem szabad adni :D de amugy nalam idosebb lany szoba sem johet :D
2016. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Utolsó:Csak az a baj,hogy ez a bizonyos érettebb fiú valahogyan nem akar jönni.:) Persze,még fiatal vagyok,ráérek én.
2016. nov. 5. 19:19
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem butaság!


Nekem a fiatalabb lányok mindig jobban tetszettek és kellettek

2016. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
nekem is a fiatalabbak jönnek be 19F
2016. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nekem speciel inkább a fiatalabb lányok jönne kbe :) szerintem sok idősebb fiú gyerekesnek tart a korod miatt, bár szerintem hülyeség valakit ez alapján ítélni úgy hogy nem is ismeri
2016. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Mert az idősebb fiúk is azt gondolják, hogy a fiatalabb lányok általában komolytalanok, gyerekesek.
2016. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!