Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az idősebb fiúknak miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb fiúknak miért nem kell fiatalabb lány?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,de mikor ezt meghallják,konkrétan elborzadnak,hogy ilyen fiatal vagyok.Pedig idősebbnek nézek ki elvileg a koromnál,és érettebben is gondolkozok,de nem.De a korombeli fiúk annyira mértéktelenül gyerekesek még,ilyenkor várnom kell 2-3 évet,mire ők is érettek lesznek,addig meg szingli leszek?

2016. nov. 5. 19:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%

Jaj addig még szingli leszel.

Addig összedől a világ vagy mi?

Komolyan mondom, olyan szánalmas, hogy tízen pár évessen ez a legnagyobb probléma.

2016. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
58%

Mennyivel idősebb fiúk borzadtak el?

Én 18 vagyok, de őszintén szólva én se szívesen jönnék össze egy 15 éves lánnyal. Egyrészt sokan éretlenek, más a gondolkodásuk, mint nekem. A másik ok, pedig hogy normál esetben kb fél évet kéne várni, hogy lefeküdjek velük, ami teljesen normális, nem arra akarlak ösztönözni, hogy rögtön "add oda magad" valakinek, hanem csak arra utalok, hogy a legtöbb esetben egy 18-20 éves fiúnak ez túl sok idő. Persze nem mindenki ilyen, biztos vannak, akik türelmesebbek mint én, de hidd el ritka. :D


Ilyenkor egy két év is sokat, számít, például kb 1 éve egyáltalán nem zavart volna ez, ma már igen.

2016. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Én már idősebb vagyok de én meg pont hogy gyerekesebb a korombelieknél, szóval engem mindig is a fiatalabb lányok érdekeltek. Abban igazad van hogy a 15-16 éves fiúk jórészt elég éretlenek, de az idősebb fiúk pedig valószínű téged néznek annak (még ha nem is vagy az)
2016. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Talán azért, amiért te nem jönnél össze veled egykorúval: általánosítanak, és éretlennek tartanak.

Amúgy ti, lányok, átlagban pont ugyanannyira éretlenek vagytok, mint mi, fiúk. (És persze mindkét nemnél van kivétel.)


Amúgy én 17 éves fiú vagyok, és most egy 15 éves lány tetszik, aki sokkal érettebb, mint egy átlag 18 lves.

2016. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
85%

21 vagyok. Ha elmegyek bulizni általában ez a korosztály a legnyomulósabb. (14-18). Szórakozásnak tökéletesen megfelelnek, de csak ennyi.

Előfordult, hogy páran komolyabb kapcsolatot szerettek volna, már egy éjszaka után". Ilyenkor örömmel beszélgetek velük fb-on, de hamar rájövök, hogy megint hiú ábrándokat tápláltam az adott személy iránt.

Egy buliban én is csak szórakozok, nem beszélek érdekes témákról, csak a zene, tánc, és a közben lévő csók, vagy egy éjszakás dolgok érdekelnek. Egy kapcsolatban többre vágyom.

Ott már fontos a világ szemlélet, legyen saját véleménye, tudjunk normálisan beszélgetni, stb. :) Ezekhez általában tapasztalat is kell. Olyan fiatal korban nekem sem volt, és máshogy láttam a világot.


Persz ez csak a saját példám volt. Rengeteg olyan pasi van(idősebb is!) akik sírva könyörögnének azért, hogy a barátnőjük legyél, vagy akárki rájuk nézzen. Szóval ha akarsz találsz magadnak! :)

2016. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
53%
Nekem egy 15 éves lány teljesen rendben van! ;) 17/f
2016. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Dreed ***** válasza:
53%
Nekem csak fiatalabb barátnőim voltak eddig.
2016. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
53%

Kellenek a fiúknak a fiatalabbak, de attól is függ, hogy mennyivel.A kor valóban nem számít, de ez leginkább nem a tini korra értendő.Nekem pl nem kellene ennyire fiatal.Több ok is van, de ami ennél a kérdésnél a lényeg, az az, hogy nem igazán találnánk megfelelő témát.Az pedig kell, hogy a párok meg tudják egymással beszélni a gondjaikat.Egy ilyen fiatal lány gondjait én megértem, de ő az enyémmel mit kezdene?Arról pedig, hogy majdnem mindegyik GYEREK ebből a korosztályból azt állítja magáról, hogy érettebb a koránál, az a véleményem, hogy röhögnöm kell.Komolyan érettebb?Ahogy elnézem, hogy milyen ostoba kérdéseket és problémákat írnak ki, tényleg eléggé érettek.Akinek nem inge...

Elnézést, de már kikívánkozott ez! :)

Végezetül annyit, hogy majd összejössz valakivel, nem kell sietni, nem maradsz le semmiről.A tanulás legyen most a legfontosabb!!!

Üdv:

23/F

2016. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2016. nov. 6. 09:49
 20/28 WAR Team válasza:
51%

Nincs ezzel semmi baj. Én is összejönnék tivenévesekkel..


65/F

2016. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!