Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az idősebb fiúknak miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb fiúknak miért nem kell fiatalabb lány?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,de mikor ezt meghallják,konkrétan elborzadnak,hogy ilyen fiatal vagyok.Pedig idősebbnek nézek ki elvileg a koromnál,és érettebben is gondolkozok,de nem.De a korombeli fiúk annyira mértéktelenül gyerekesek még,ilyenkor várnom kell 2-3 évet,mire ők is érettek lesznek,addig meg szingli leszek?

2016. nov. 5. 19:09
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

Mostanában nekem is izgatja a fantáziám milyen lehet egy kapcsolat egy 15-16 évessel, ekkora korkülönbséggel. Nem vagyok egyedül sztem.

F23

2016. dec. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
A 15 évesek még gyerekek jó hogy gyerekesen viselkednek. Persze vannak érettebbek, de ez inkább a lányokra igaz a fiúk általában későn érőek.
2016. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Mert eretlenek es csak erettnek szeretnek hinni magukat...de nagyon sok dologrol nem lehet veluk elbeszelgetni ami engem erdekelne, biztos van kivetel is de meghagyom azoknak akik fiatalabbakrs buknak. 19f
2016. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

vicces ez a kérdés :)


tudod az az alapvető baj h a lányok jóval később érnek agyilag. testileg persze más kérdés, de agyilag van egy 3-5-8 éves lemaradás mindig. na most akkor el tudod képzelni h egy 15 éves fiút mennyire idegesít egy 8 éves szintű gondolkodás, nem?

csak ennyi ...

2016. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Utolsó ne haragudj, de ez így nem teljesen igaz... tény hogy a fiatal lányok többsége még éretlen de a fiúk meg pláne. A 14-15 éves srácok jórészt testileg és agyilag is gyerekek. Nem csoda hogy sok lány inkább idősebb fiút választ.
2016. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nekem pl csak ők kellenek :$ :D

17f

2016. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

25

na meg fordítva aztán főleg nem véletlen. dehogy éretlen, vagyis nyilván egy 25 éveshez képest éretlen igen, de egy ugyan olyan korú csajhoz képest általában túl érett. ugye ez a "a lányok érettebbek"-ökörségen alapuló elmélet már rég megdőlt, annyi h komformistábbak és emiatt jobb jegyek ez-az, de semmiképpen se érettebbek.

2016. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz, hogy nem kellenek. 14 voltam mikor összejöttünk a barátommal, ô pedig majdnem 19. Azóta is együtt vagyunk. 17/L
2016. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!