Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van esélyem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem? Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
Apám Németországban dolgozik, és nyáron az egész család kint szokott lenni. Pár napja találtam egy lányt facebookon, abból a városból. Nem tudom, hogy bejelöljem-e/kezdjek-e vele beszélgetni. Németül egész jól tudok. A problémák az az 1100 km, hogy évente 1 hónapot vagyok kint, meg hogy ő német én pedig magyar, meg sok dologban különbözünk. Szerintetek belekezdjek? Működhet a távkapcsolat vagy felejtős?
2016. nov. 7. 22:30
 1/3 Stark2000 ***** válasza:
Szerintem felejtsd el. Szvsz a leírtak alapján nem kezdenék bele ilyenbe..
2016. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
felejtős, mással fog baszni 11 hónapon át
2016. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hagynám, ráadásul amit leírtál abból úgy tűnik, hogy nem is nagyon ismered. Ha ráírnál lehet beleszeretetnél és egy hónap múlva egy ilyen kérdést látnánk: "Szörnyű a távkapcsolat. Nem bírom ki, de a lányt nagyon szeretem! "
2016. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!