Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek-e neki?

Figyelt kérdés
Van egy 15eves csaj en 17 éves vagyok. Osztalytarsam es nem tudom eldonteni hogy tetszek-e neki. Nem buktam meg csak 2x koltozes miatt iskolat kellett valtonom es sajna megint elsos vagyok. Na tehát van egy lany aki nagyon tetszik nekem, de nem szeretnem bevallani mert ha besulok akkor egesz osztaly rajtam rohogne.. Probalok beszelni vele, de elegge visszahuzodo azonban mikor baratnoivel van akkor o szól hozzam stb. Nem tudom hogy derithetnem ki. Jah es tudom ezt, hogy nee hisz osztalytarsad,de ez engem nem erdekel. Sry a helyesirasert telorol irtam..
2016. nov. 9. 14:38
 1/1 anonim válasza:
Szia! Szerintem nem kell neki egyből bevallanod, hogy mit érzel. Beszélgessetek minél többet, és így közelebb kerülhettek egymáshoz. Ha pedig már kialakul a bizalom köztetek (tehát nem az osztály előtt vallasz neki szerelmet, és már vagytok olyan jóban, hogy tudd: nem kürtöli szét a vallomásodat), akkor mondanám el neki, hogy mi a helyzet.:)17/l
2016. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!