Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A távkapcsolat működik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távkapcsolat működik?

Figyelt kérdés

Kb havonta látnánk egymás jó esetben, 200km van köztünk.


Tapasztalatok?



2016. nov. 9. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedés.
2016. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, szenvedés, főleg, hogy feltételezhetően fiatal vagy.
2016. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs sok ertelme, sot semmi..hosszutavon szinte kibirhatatlan, nincs nagy jovoje..de kivetel erositi a szabalyt :')
2016. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Működhet de ez csak akkor, ha mindkét fél partner benne, nem pedig csak egyoldalú. Nekem volt, 1 évig tartott, de mindig csak én mentem rengeteg iskolai feladatom mellett is de nem volt ellene kifogásom, majd egyszer csak azzal érvelve, hogy neki ez rossz kidobott. Azóta persze már keresett de nem érdemel esélyt. Lényeg a lényeg, hogy csakis kizárólag rajtatok múlik, hogy fog működni vagy sem.

18F

2016. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen működik.... Mi féléve vagyunk együtt barátommal de sajnos mâsfél hónapja muszáj volt távkapcsolatra váltani ...az elején nagyon rossz de hozzá lehet szokni es jobb lesz ha igazán szeretitek egymást kitartotok a másik mellett ! :)
2016. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Másfél éve vagyok távkapcsolatban, 200 km van köztünk. Én 17 éves vagyok, a barátom 23, így főként ő tud eljönni hozzám havonta egy napra, de 2 alkalommal már én is voltam náluk.

Sokszor vannak nehéz pillanatok, mikor elsírom magam, annyira hiányzik, nem bírok enni, minden rossz nélküle. De rengetegszer mondogatjuk egymásnak, hogy ez a távolság, és az ebből adódó kitartás tesz minket erőssé. Max 2 év múlva remélhetőleg összeköltözünk.


Akik tényleg szeretik egymást, azoknak nem okozhat gondot a távolság, ki lehet bírni, amennyiben pár évig tartó távkapcsolatról van szó, és tényleg tudtok közben néha találkozni. Nagyon jó érzés, mikor hosszú idő után végre láthatod, ölelheted. :)

Ezek mellett nem árt, ha néha felhívjátok egymást, vagy megpróbáltok közös programokat szervezni, nem nehéz, csak kreatívnak kell lenni, de tudok adni pár ötletet, egyszer írtam ezzel kapcsolatban egy kérdést, válogassatok. :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ker..

2016. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most ért véget egy párkapcsolatom sajnos...

Egyértelműen élveztem a vele töltött időt, de mellette ott a rengeteg szenvedés amit megéltem. Vegyes érzelmeim vannak mert 1 hete mentünk szét még csak. Nem tudod mit lett volna ha.. szóval próbáld meg esetleg de sajnos nagy eséllyel szenvedés lesz. Legalább tapasztalatot szerzel.

Én már több távkapcsolatot nem vállalok be, de ez az én hülye magánvéleményem. :(

2016. nov. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!