Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális ha távkapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha távkapcsolatban vagyunk a barátommal és ő ezt csinálja? 17l

Figyelt kérdés

Barátommal két éve távkapcsolatban élünk, 3 éve járunk. 18 évesek vagyunk. Egy hónapban egy-két alkalommal találkozunk.

Többször volt már rá példa, hogy társkereső oldalakra regisztrált, szex társkereső csoportokban szerepelt, lányokkal beszélgetett, akár szexről is. Minden nap fent van fbon szinte éjjel-nappal de nem velem beszélget.. Kb negyed óra múlva válaszol a leveleimre.

Volt rá példa egyszer, hogy össze jött egy ottani lánnyal és a hátam mögött több napig együtt jártak már (nem történt semmi azt mondja), majd szakított velem minden szar indokkal, végül kibékültünk mert engem szeret elvileg.

Mit csináljak? Ez normális?

Kötődök hozzá, nem tudom mi lenne ha végleg szakítanánk mert nem bírom kapcsolat nélkül és nem hiszem hogy lesz valaha rendes kapcsolatom.



2016. nov. 5. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha neked nem egyértelmű a válasz, akkor inkább keress fel egy pszichológust...
2016. nov. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott, és várd meg, amíg találsz egy olyan fiút, aki megbecsül.. 16/l
2016. nov. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

hát ... ha ezt te komolyan kérdezed, már akkor nagyon nagy bajok vannak elmondom neked ...


de akkor vázolom a helyzetet, és a lehetőségeidet ...


A válasz : benne maradsz a kapcsolatban, nem jó, de jobb mint a semmi, hagyod magad alázni és semmibe venni, megcsalni, innen egy lépés hogy azt is eltűrd, hogy fizikailag bántalmazzanak, és egész életedben valakinek a kapcája leszel, ha nem ennek a fiúnak, majd másnak, de egy senki leszel, egy lábtörlő, és örök életedben boldogtalan nyomorult leszel - (bocs ha durván fogalmazok, de talán így érthető)


B válasz : most azonnal fogod magad, és szakítasz, kilépsz ebből a "kapcsolatból", bár ebben az esetben azt hiszem az idézőjel is kevés ahhoz, hogy megfelelő értelmet nyerjen a szó... és újraértelmezed magad is, a saját értékeid, a kapcsolatokról alkotott képedet, reset, és akkor egy kis idő után újra elkezdhetsz gondolkozni ilyen témában, de ennél hidd el, az is sokkal jobb, ha örökre egyedül maradsz ... ami nyilván nem lesz így, de ez így semmit nem ér, és hülye vagy ha hagyod, hogy ezt csinálják veled

2016. nov. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem normális. Már rég elhagytam volna.

Hülyeség, hogy csak azért vagy még vele, hogy ne legyél egyedül.

Ez a kapcsolat se rendes, de ha továbbra is vele maradsz esélyt se adsz magadnak egy normális kapcsolatra.

2016. nov. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne maradj vele, csak mert egyedül lennél!Ebből semmi jó nem sülhet ki.Nem lesz soha senkid?Ugyanmár!Dehogynem lesz!Egy olyan aki értékelni, érdemelni és becsülni fog téged.Nem adhatod fel!

Ha szeretnél beszélgetni, írj bátran! :)

Legjobbakat! :)

2016. nov. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát most.. Figyelj te lány. Legyél őszinte magadhoz és merd kimondani amit érzel. Szerinted jó kapcsolat az a kapcsolat, ahol a lány idegenektől kérdezi meg hogy normális e ha a barátja akit csak havonta párszor lát másokra kacsintgat. ? Egyébként meg mi az, hogy nem bírod kapcsolat nélkül. Akkor társfüggő vagy. Ted magadban ezt helyre.
2016. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Egészséges kapcsolat. Nem tudom mi helye van kérdésnek.
2016. nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!