Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy érjem el, hogy ne zavarjo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy ne zavarjon az, hogy a páromnak voltak előttem is barátnői?

Figyelt kérdés
nem tudom miért, de nagyon zavar az, hogy a páromnak előttem is voltak már más barátnőjei, és hogy azokat ugyan úgy megcsókolta, simogatta, puszilgatta, mondta nekik, hogy szeretlek... nem tudom, de ez nemgem annyira zavar, viszont nem le szeretném ezt győzni valahogy. adnátok valami tippet, vagy tanácsot, hogy hogyan tudnám végre ezt elfogadni? köszönöm előre is :)

2016. nov. 10. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ne aggódj ,még lesznek is...
2016. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bízz benne. Biztos volt valami oka annak hogy azokkal a lányokkal szétment..
2016. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy neked előtte volt már-e barátod, de ha igen akkor gondolj arra hogy ennyi erővel őt is zavarhatná ez. Ha meg nem volt akkor bocsi de csak törödj bele hogy ilyen jó csávód van és tegyél meg mindent hogy a tiéd is maradjon.xd
2016. nov. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
53%
Te a jó ég az élet nem valami tündérmese hogy mindenki egyből megtalálja az igazit meg ilyenek.Nőjj fel az istenért és ne ilyen hülyeségek miatt aggódj.
2016. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!