Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen volt az első csókotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókotok?

Figyelt kérdés
Hol? Hogyan ? Ki kezdeményezett? Olvastam pár ilyen kérdést is és most nagyon érdekelnek :D

2016. nov. 10. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajna még nem volt ilyen. De már szeretnék valakit akivel összejöhet

16

2016. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Stark2000 ***** válasza:
100%

Eldugott park rész.. esős idő, böszme nagy sár. Leültem egy fatönkre ami pont nem volt szarrá ázva, ő beleült az ölembe. A fáról csöpögött ránk az eső szóval elővette az esernyőjét és a fejünk fölé tartotta. A kabátomat széthúztam (november eleje lehetett, 0-6 fok között), félig átöleltem, nehogy megfázzon / elázzon a háta. Beszélgettünk csak.. szájra puszi volt akkor a maximum. Beszélgetés közepén adtam neki egyet a szájára, úgy éreztem, hogy valami megmozdult bennem elég mélyen - hogy végre van akit szerethetek és, hogy végre van aki szeret. A beszéde abba maradt, a szeme nagysága arra utalt, hogy meglepődött. Aztán oda hajoltam még 1 pusziért, amiből csók lett.. Előtte sosem engedte. Emlékszem félt, hogy rosszul csinálja és nem akar rossz élményt nekem. A szájra puszi ugyan úgy sikerült, csak szétnyitotta a száját.. majd 1 másodperc múlva már egymás ajkain voltunk. A fejemet elfordítottam csók közben, a fogaink 1x összekoccantak. Nevettünk egyet, egymás szemébe néztünk, majd a másik ajkára, lehunytuk a szemünket és 2-3 percig le sem tapadtunk a másik ajkáról. Olyan fél percekre állhattunk meg "pihenni" , és.. körülbelül fél órát elsmaciztunk a fa alatt. :)


Tavaly volt, nem idén. Biztosan van, amit rosszul írtam le, de bennem így maradt meg, mint fantasztikus első csók. Én örülök, hogy vele csókolóztam először annak ellenére, hogy most már más valakije van. Ha egy kicsit érettebb lett volna, talán még most is egymás ajkait falnánk.. :D Akkor 15 éves voltam (fiú vagyok), ő pedig 14.


Ha meg valakiben felmerülne a kérdés, közös megegyezés alapján lett vége. Nem bírtam tovább az éretlen viselkedését, ő pedig a veszekedések miatt nem érezte már jól magát a kapcsolatban - ahogyan én sem. :D Ettől függetlenül nem bántam meg a dolgot. Remélem jó kis nyálas sztorit sikerült leírnom, de azért nem kell érzékeny k***ögnek elképzelni. :D


16F

2016. nov. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonymous:)) válasza:
100%
Könyvet kéne írnod, :D elég jól írsz! :))
2016. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Stark2000 ***** válasza:
Ezt még senkitől nem hallottam, köszönöm! :D
2016. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm hívott bulizni az ő társaságával. Persze mondom jó lesz egy kis kikapcsolódás. Előtte vettem pont egy szép ruhát amit az nap este fel is vettem. Nem szoktam magam nagyon sminkelni, max szempilla spirál, de akkor már kicsit jobban kicsíptem magam. Amikor odaértem leültem hozzájuk beszélgetni, nem nagyon ismertem még akkor a többieket, de aranyosak voltak. Az egyik sráccal különösen jól elbeszélgettem. Aztán az alapozó helyről átmentünk a buliba. Odáig beszélgettünk és ő fizette nekem a ruha tárolót. Bementünk. Táncoltunk jól éreztük magunkat és egyszer csak az egyik srác külön húzott, hogy szerinte jöjjünk össze. Közbe néztem a srácot hogy neki meg a barátnőm magyaráz valamit. Aztán megint oda mentünk egymáshoz. Ő rámnézett és megkérdezte: most csókolóznunk kéne? Én zavaromban hirtelen azt mondtam nem tudom. Ekkor ő oda húzott magához és elkezdtünk csókolózni. Pár perc múlva eltolt egy kicsit magától tőlem, a szemembe nézett és mindketten elmosolyodtunk. Folytattuk a dolgot... Kb egész este:D egyszer külön vonultunk beszelgetni is és a végén kézen fogva haza kisért. Búcsúként még adott egy csókot. Igaz az este alatt majdnem kitörte a derekam, de ettől függetlenül jó volt:D

A végén nem jöttünk össze, de nem bántam meg mert akkor jól éreztem magam vele.

2016. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még :D
2016. nov. 12. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első csókom szokatlanul jó volt. Talán az volt az eddigi életem egyik legjobb csókja.

Tetszett egy fiú, de különböző okok miatt csak titokban találkozgattunk, beszélgettünk.

Egyszer úgy alakultak a dolgok, hogy ugyanabba a bandába vergődve járkáltunk a városban. Ebben a haveri körben volt benne a fiú ex barátnője, aki még mindig kötődött hozzá.

Sétáltunk ide-oda, szórakoztunk, nevetgéltünk. Jól éreztem magam és természetesen titokban egyre többször pillantottunk a másikra, lopva egymásra mosolyogtunk.

Hazafelé menet kicsit lemaradtam, mert telefonáltam, a többiek pedig előre mentek. Mikor leraktam a telefont a fiú hírtelen a semmiből tűnt fel és átölelt. Hírtelen annyira megijedtem, hogy el akartam tolni magamtól, nehogy valaki észrevegyen, de már nem volt időm rá, mert megcsókolt.

Pár évvel volt idősebb nálam, de már tapasztalt volt, tudta, hogy hogyan kell csókolózni. Nem úsztunk nyálban, de igazán magabiztosan csókolt.

Ekkor az egyik lány hátraszaladt, hogy megnézze minden rendben van-e velem és rajtakapott minket. Ez a lány pont a fiú barátnőjének az exe volt és én halálra rémültem, hogy esetleg visszamondja, de megnyugtatott minket, hogy falazni fog.

Ezután még párszor találkoztunk titokban, ő tanított meg csókolózni, de nem jöttünk össze. Ő elment egy másik városba középiskolába én meg maradtam itt.

De nem bántam meg, egy jó emlék marad számomra.

2016. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

a fiú exének az egyik barátnője volt.

bocsánat, kicsit elírtam.

előző voltam.

2016. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!