Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány éves kortól lehet valakin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól lehet valakinek csaja/pasija?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nincs korhoz kötve,de azért ha valakinek 12 évesen van valakije az már fura.Hány éves korban van az,hogy már elfogadott?
2016. nov. 13. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán a kornak kellene meghatároznia ezt, ha igazi érzései vannak valakinek.

A párunkat csajomnak/pasimnak nevezni meg nem túl bizalomgerjesztő és semmi tisztelet nincs benne.Ezt csak úgy megjegyeztem.

2016. nov. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem mar 11 éves koromban is volt pasim 2 is XD De szerintem hatodiktol lehetne valakinek megengedett a pasizas.
2016. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 Most gondolkodj el.. hogy ez dicsekvésre méltó -e..
2016. nov. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3# Én is ezen agyaltam :D De inkább nem mondok semmit...
2016. nov. 13. 09:56
 5/8 anonim válasza:
Hát ez igazából nem számít szerintem már ovodában is vannak "szerelmes párok". :D Ettől senki nem lesz jobb vagy rosszabb. De szerintem olyan 14-16 éves kortól lesz rá valaki elég érett (vagy nem).
2016. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vok

3-as ezt nem dicsekvesbol mondtam. tuti, hogy nem ismersz olyan osztályt a suliban, ahol ne lennének szerelmesek... En is ugy gondolkodtam kiskoromban, ahogy te, de ötödikben jött az a fiú es elvesztettem az eszem.

Kedves kérdező, amúgy meg majd mondd ezt, hogy gaz az en koromban a pasizas, amikor te is meg mittudomen 12-13 éves leszel es belezugsz valakibe es megkerdi az illető, hogy járnal-e vele, persze, hogy nem fogod azt mondani, hogy: "Nem, mert en ugy érzem, hogy a mi korunkban ez nem helyes"! Ezt tényleg nem sértésnek szánom, csak gondolkodj el rajta!

2016. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
15 vagyok,de hogy őszinte legyek,nem szoktam ilyeneken gondolkodni :D
2016. nov. 13. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem kőbe vésett dolog.
2016. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!