Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hülye vagyok ha adott esetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok ha adott esetben azért nem akarnék valakivel összejönni mert túl fontos nekem? 14/f

Figyelt kérdés
Megmagyarázom: azért mert a kapcsolatok 99,9%-a szakítással végződik és ebben a bizonyos esetben nem akarnám elveszteni. Nem arról van szó hogy ha szerelmes vagyok belé, hanem ha csak lehetne valami párkapcsolat is ha úgy alakulna.

2016. nov. 14. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennek az adatnak igazold már a hitelességét forrással vagy valami!Egyébként igen, a párkapcsolatok amik véget érnek, szakítással végződnek, de nem minden esetben mert lehet válás is, halál is, stb.

Ne haragudj, de ezt most muszáj volt.Ha így gondolkozol az nem jó.Ha nagyon szereted, akkor gyere vele össze, ha meg (ne legyen úgy), de szakítani akartok, akkor kultúráltan tegyétek és attól még lehettek jóban!Nem feltétlenül kell úgy szakítani, hogy mindennek lehordjuk a másikat.

Egyébként a hozzád hasonló korosztályban meg azért van ennyi szakítás mert még nem vagytok elég érettek egy komoly párkapcsolathoz (tisztelet a kivételnek!), nem kommunikáltok eleget, nem tudjátok nyugodtan megbeszélni a problémáitokat, etc.

Nem bántásból írtam, mielőtt azt hinnéd.Csak gondolkodj el!

2016. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ez kicsit helyrebillentett. Azt az adatot nyilvan tulzassal irtam es nem vettem sertesnek nem vagyok en olyan meg egyebkent is igazad van.
2016. nov. 14. 22:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy túloztál, csak ezt akartam elérni, hogy gondolkodj! :)
2016. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!