Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért mondják sokan, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan, hogy nem szabad osztálytárssal összejönni?

Figyelt kérdés
Rengeteg embertől hallottam már, hogy osztálytárssal járni a legrosszabb dolog a világon. Én is az egyik osztálytársammal vagyok együtt több mint egy éve. Ha egyszer szeretem és boldog vagyok vele, csak azért ne jöjjünk össze mert egy osztályba járunk? Ennek számomra semmi értelme, mégis sokan állítják.
2016. nov. 12. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha szakítotok elég sűrűn fogtok találkozni.
2016. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Énis nagyon ráfáztam osztálytárssal és sokan mások is, ritka az hogy tartós legyen egy ilyen kapcsolat ezért mondják
2016. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha majd egyszer szakitotok ne igy legyen de ha igy lesz majd rajossz es megerted hogy miert mondjak ezt..
2016. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

"szeretem és boldog vagyok vele"


Jó, de meddig? Nehogy azt mondd, hogy azt hiszed vele éled majd le az életedet, mert körberöhöglek.

2016. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Jávor Dávid ***** válasza:
0%

Figyi itt most mindenkinek igaza van mert én jártam oszitarsal igaz csak 2 hétig de miota szakítottunk azota egymáshoz sem szolunk ha hozzaszolok akkor is le reagálja

Isten ne adja de ha szakitotak akkor egymas kepet kellesz bámulni addiamig egy osztályba jártok


Szoval nem jo de majd te is rajossz😉😉

2016. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert gyávák, és már előre azon filóznak, hogy mi lesz majd szakítás után. Hadd ne mondjam, aki eleve így áll hozzá, az nem is szerelmes.

Volt az osztályunkban egy szerelmes pár. Azóta már házasok, és gyerekük is van. Most akkor "megéri" összejönni osztálytárssal?

Mindenki azzal jön, hogy de hát ha szakítotok, blablabla... De ennyi erővel akkor nem lehetne például olyannal se összejönni, akivel ugyanazzal a busszal jártok. Mert ugye szakítás után minden nap látnád. Olyannal meg pláne nem, aki a környékeden lakik. Hiszen őt is gyakran látnád utána. De ilyen elven amelyik városrészben már volt barátnőd, arról a könyékről nem lehetne több, hiszen óhatatlanul is akkor találkoznál az exszel. :D


Komolyodjunk már meg, emberek! Semmi horrorisztikus nincs abban, ha az egykori szerelmünkkel kell egy légtérben lenni. Igen, szakítás után pár napig, hétig pokoli. Mondjuk az az időszak amúgy is az, de mindegy. De most ezért ne adj esélyt annak, hogy netán tini korod legszebb élményében legyen részed? Butaság. Szakítás után fel kell dolgnozni, túl kell lépni, és nem félős ovisként viselkedni (sőt, ez még annál is rosszabb), és eleve a legrosszabb feltételezésre alapozni mindent.

2016. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Isten ne adja de ha szakitotak akkor egymas kepet kellesz bámulni addiamig egy osztályba jártok"

Egy mentálisan ép ember nem fog 2-3-4 évig az ex után sírni. Egy szakítást feldolgozni nem azt jelenti, hogy csak akkor nem érzed magad rosszul, ha nincs ott az ex. Sőt, tudod, ha az exed is értelmes, nyugodtan beszélgethettek még utána is, sőt, így sokaknak még könnyebb is feldolgozni.

Egyébként meg senki nem kötelez rá, hogy őt bámuld. Egy osztályterem elég nagy, nem kell mindig a társaságát keresni, ha neked ez nem kellemes. :)

2016. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"Volt az osztályunkban egy szerelmes pár. Azóta már házasok, és gyerekük is van."


És szerinted ez a két osztálytársból összejött párok hány százaléka?? Mert szerintem olyan kicsi, hogy nagyobb valószínűséggel nyered meg a lottót.

2016. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az osztályomban két pár van. Az egyik lassan már 2,5-3 éve van együtt, a másik lassan 1. Szóval szerintem embere válogatja.
2016. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De ezek csak peldak nincs ra garancia hogy azert mert xy par egyutt van valamennyi evig ezert majd ti is egyutt lesztek valamennyi evig
2016. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!