Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ilyen a pasi gondolkozás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a pasi gondolkozás? Mi miatt van ez hogy nem tud dönteni 2 csaj között?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és 19 éves fiúról lenne szó. A fiúnak barátnője van mégis nekem mondja hogy szép vagyok és bejövök neki. Ha barátnője van és szereti miért hülyít más lányokat mellette? Nem szereti a barátnőjét?

2016. nov. 18. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én azért fordítva is fel tudnám tenni. Miért szemezget meg flörtölget egy lány velem(2 ilyen lány is van)0 amikor van csávója és kézenfogva sétálnak az utcán?:)))
2016. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 reis132 válasza:
mert bejossz neki attol fuggetlenul hogy van baratnoje,nem hulyit senkit csak tudatja veled hogy bejossz neki,,,a baratnojet meg szereti ,mert meg eggyutt van vele ha nem szeretne mar kidobta volna
2016. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!